Strašná bolest při análním sexu

Anonymní
2.8.20 15:09

Strašná bolest při análním sexu

Holky, prosím radu :oops: :oops: Včera jsme s přítelem poprvé zkoušeli anální sex. Byla jsem na to připravená, sama jsem to chtěla. Předtím jsem pravidelně při masturbaci používala anální pomůcku. Vzrušovalo mě to, samozřejmě první zavadení bylo vždycky zvláštní, ale určitě mě nic nebolelo. Přítel má rozměry pochopitelně větší než hračka, ale věřila jsem, že když na to půjdeme pomalu a se spoustou gelu, bude to super. Bohužel jsem ale cítila hroznou bolest. Přes první svěrač to ještě šlo, ale přes druhý už ne. Měla jsem pocit, že mě vevnitř někdo řeže. Fakt hrozná ostrá bolest. Vyjekla jsem a samozřejmě jsme s tím hned přestali. Zkoumala jsem si pak konečník a žádnou trhlinu tam nemám ani netekla krev, nic… ale bolest fakt strašná a ochromující. Stalo se vám to někdy? Co s tím případně..? Nevím o tom, že bychom udělali nějakou chybu. Byla jsem uvolněná, lehce připitá, vzrušená a šli jsme na to opravdu pomalu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

160
2.8.20 15:28

Bože můj proč tohle maj ty lidi zapotřebí zkoušet? Tak se na to vys.erte a budeš mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
2.8.20 15:30
@Anonymní píše:
Holky, prosím radu :oops: :oops: Včera jsme s přítelem poprvé zkoušeli anální sex. Byla jsem na to připravená, sama jsem to chtěla. Předtím jsem pravidelně při masturbaci používala anální pomůcku. Vzrušovalo mě to, samozřejmě první zavadení bylo vždycky zvláštní, ale určitě mě nic nebolelo. Přítel má rozměry pochopitelně větší než hračka, ale věřila jsem, že když na to půjdeme pomalu a se spoustou gelu, bude to super. Bohužel jsem ale cítila hroznou bolest. Přes první svěrač to ještě šlo, ale přes druhý už ne. Měla jsem pocit, že mě vevnitř někdo řeže. Fakt hrozná ostrá bolest. Vyjekla jsem a samozřejmě jsme s tím hned přestali. Zkoumala jsem si pak konečník a žádnou trhlinu tam nemám ani netekla krev, nic… ale bolest fakt strašná a ochromující. Stalo se vám to někdy? Co s tím případně..? Nevím o tom, že bychom udělali nějakou chybu. Byla jsem uvolněná, lehce připitá, vzrušená a šli jsme na to opravdu pomalu…

Z biologického hlediska je anus nastaven na vysunování, nikoliv zasunování. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
2.8.20 15:32
@Anonymní píše:

Vysrat se na to… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
@Bafonek píše:
Bože můj proč tohle maj ty lidi zapotřebí zkoušet? Tak se na to vys.erte a budeš mít klid.

Vys. rání je to, k čemu je ta dirka určena. To je moudrá rada. :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17603

Tak si nech strkat jen tam, kde je to na to uzpůsobené a máš po problému :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14106
2.8.20 15:35

No chyba je už to, že tenhle otvor pro to není jaksi uzpůsoben ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9829
2.8.20 15:35

Muzes mit treba vnitrni hemoroidy, proto to tak boli. Jinak teda nevim, co myslis tim druhym sveracem. Sverac je jen jeden, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
2.8.20 15:36

Je to divne, nemelo by ti to pusobit bolest, zrejme jsi to tam mela podrazdene uz z neceho jineho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23824
2.8.20 15:39

Připojuji se k názorům, že tento otvor je od přírody výstupní, nikoli vstupní. Pokud budete zasouvat tam, kde je určeno, nic tě bolet nebude :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
2.8.20 15:42
@_BBQ_s píše:
Muzes mit treba vnitrni hemoroidy, proto to tak boli. Jinak teda nevim, co myslis tim druhym sveracem. Sverac je jen jeden, ne?

No co, prostě měla sevřenou celou zádel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.20 15:42

Tak já nevím, jak se to přesně jmenuje… nějaký ten vnitřní a vnější prstenec, fakt přesně nevím pojmenování, sorry :mrgreen: Prostě kousek to šlo bez problému a pak to začalo strašně bolet.
Hemeroidy nevím že bych měla… ale to by mě bolelo přece i s tou pomůckou nebo bych cítila jiné problémy, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
214
2.8.20 15:49

Taky se mi to stalo a pomohlo zastavit, chvíli počkat, než to přestane bolet, a pak sunout dál. S hemeroidy zkušenost nemám. A když vám to nepůjde, tak se na to vykašli, jak psali ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
2.8.20 16:00

@_BBQ_s Jsou dva, jeden lze ovlivnit vůlí, proto lze zadržovat stolici vůlí. Ten druhý je vnitřní a ten stolici pustí, ať člověk chce nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.20 16:32

Se na to vykaslete. Aspoň se v 50 nebudeš posrávat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama