Strašná žárlivost na manželovo kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 14:59
Strašná žárlivost na manželovo kolegyni

Ahoj, potřebuji se nutně svěřit nebo se zbláním :-( Manžel si minulý víkend pozval k nám domů dva kolegy a povidali si tak všeobecně o všem. Potom. došla řeč na nejakou kolegyni(vubec nikdy mi o ni manzel nepovidal)a jeden ten jeho kolega mě hned informoval, že prý už spala s kdekym z firmy a pry I dokonce byla I parkrat s nekym na wc a nebo ve skladu, že je o ni zajem, že chodi do fitka a hodně cvici a ze je ji 26 let a je luxusni. Já to mám furt v hlave a mam takovy blby pocit a hrozně zarlim :-( Ještě dodam ze firma ma 150 zamestnancu a manzel dela v kancelari a ona taky. Pristi tyden v utery jedou na nejakou akci firemni, asi se zblaznim. Potrebuji asi uklidnit. Máte nektera taky manzela co ma takovou kolegyni? Asi chci slyset ze v tom nejsem sama :-(Moc děkuji a prominte anonym

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ametyst
Extra třída :D 11161 příspěvků 15.12.17 15:02

Chápu tě…Ale snad manželovi věříš…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 15.12.17 15:03

V praci je 150 lidi, proc by mela mit zajem o zrovna tveho zenace? Je tam sef, pripadne je vyjimecne hezky a vymakany sportovec?
Nit se sama nenavlekne, kdyz se ousko trha.

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 15.12.17 15:04

Tak pokud věříš, že manžel by vlezl na něco, co už mělo půlka firmy :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 15:05

Ano, verim mu, ale taky to ve mne hloda strasne. Sefem tam neni, ale ji je to pry jedno, pry jde s kazdym, kdo ma zajem. Takova je.

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 15:06

No vezmi to tak že je to luxusní kurv. a takový jsou v každém podniku a manžel určitě není takový že by spal s takovou fuj

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 15.12.17 15:06
@Anonymní píše:
Ano, verim mu, ale taky to ve mne hloda strasne. Sefem tam neni, ale ji je to pry jedno, pry jde s kazdym, kdo ma zajem. Takova je.

A ty se cítíš něčím takovým ohrožená? Trošku sebedůvěry holka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 15:07
@pikola píše:
Tak pokud věříš, že manžel by vlezl na něco, co už mělo půlka firmy :nevim:

Ne, já mu verim, o to nejde, ale mam blby pocit a kord kdyz jedou ted na noc pryc :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 15:07
@pikola píše:
A ty se cítíš něčím takovým ohrožená? Trošku sebedůvěry holka.

Ano, citim. Nemam vubec takovou postavu jako ona :-(

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 15.12.17 15:08
@Anonymní píše:
Ano, verim mu, ale taky to ve mne hloda strasne. Sefem tam neni, ale ji je to pry jedno, pry jde s kazdym, kdo ma zajem. Takova je.

Uprimne? Myslim si, ze chlapi tak trochu kecaji. Mozna i proto, ze jim nedala. Pokud je opravdu luxusni mlada kocka, nema zapotrebi (netrpi-li nymfomanii) vlezt na kazdeho (a ted nemam na mysli tveho muze).

Pety2
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 15.12.17 15:09

Ty kráso, co to je za lidi, když mluví o nějaké :poblion:, jako o luxusní ženské, která se nechá oš…t půlkou firmy a ještě na toaletě (teda podruhé bléé)…Ti chlapu fakt nemají žádnou důstojnost? A tvůj chlap by na to vlez?!?! Já si nedokážu předtsavit, že by normálního chlapa vzrušovala něco s takovou pověstí, vždyť je to na poblití…Nevím, no, já bych na ni nežárlila, ale nějak si svýho chlapa v takové situaci prostě neumím představit :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 15.12.17 15:09
@Anonymní píše:
Ano, citim. Nemam vubec takovou postavu jako ona :-(

Tak pokud máš pocit, že by tvůj muž dal přednost její postavě :nevim: a šel by s firemní běhnou..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 15:12
@vonajebohyne píše:
Uprimne? Myslim si, ze chlapi tak trochu kecaji. Mozna i proto, ze jim nedala. Pokud je opravdu luxusni mlada kocka, nema zapotrebi (netrpi-li nymfomanii) vlezt na kazdeho (a ted nemam na mysli tveho muze).

Nevim, potvrdili to vsichni :nevim: Pry ona s tim fakt nema problem a ze teda furt I nejakyho chlapa hleda, ale spis se vzdy na nejakeho upne, nalepí, dá mu a on ji pak odkopne.

Vaal
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 15:13

A když ti to ten manžela kolega vyprávěl, tak si z toho dělali srandu? Nebo jak reagoval tvůj manžel? To je nějaká „luxusní“ šlápota ne? Věř manželovi ;)

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 15:14
@Pety2 píše:
Ty kráso, co to je za lidi, když mluví o nějaké :poblion:, jako o luxusní ženské, která se nechá oš…t půlkou firmy a ještě na toaletě (teda podruhé bléé)…Ti chlapu fakt nemají žádnou důstojnost? A tvůj chlap by na to vlez?!?! Já si nedokážu předtsavit, že by normálního chlapa vzrušovala něco s takovou pověstí, vždyť je to na poblití…Nevím, no, já bych na ni nežárlila, ale nějak si svýho chlapa v takové situaci prostě neumím představit :mrgreen:

no proč by měli mít nějakou úctu když na se chová jak se chová?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama