Líbí se mi kolega - pokračovat ve flirtu?

Anonymní
1.7.20 23:38

Strašně hloupý dotaz ale musim se poradit

Ahoj a předem se omlouvám za něco tak hloupého, počítám ze mi tu někdo napíše “proboha kolik ti je let”, tak rovnou mohu napsat ze dávno po škole :)

K věci, v nové práci se mi docela líbí jeden kolega. Občas spolu něco řešíme ale vlastně se jinak nepotkavame. Tehdy mě vzal na kafe aby poznal s kým si píše (byl koronavirus) a bylo to moc fajn. Moje kamarádka mi pak rikala ze o mě moc hezky mluvil, ale spis pracovně samozřejmě :) nedávno jsem mu psala ze přeji vše nejlepší k narozeninám a ze má u mě kafe až bude v práci a psal ze moc děkuje a můžeme jít hned a ne kvůli te kávě. A bylo to fakt moc příjemný. No a pak jsme něco zase po nějaké době řešili po mailu a já mu napsala ze je nejlepší (poslal něco co jsem nemohla najít) a on odepsal ze já jsem lepší :) tak jsem mu ještě odepslaa ze bych se normálně i hadala ale něco mi říká ze bych s nim neměla jít do sporu a on mi napsal “Terezko s právníky se raději nepouštěj do žádných větších diskuzí, to nikdy nedopadlo dobře”

No a já za tím vidím skrytou zprávu že poznal ze mi je třeba víc sympaticky (možná to nepoznal, je to chlap ze jo:)) a ze tou poslední zprávou mi dal najevo že ho nemám balit :) :D Rikala jsem to kamarádovi a koukal jak tele že tohle muže vymyslet jen ženská a že tím nemyslel vůbec nic špatně a že bud ani neví že ho lehce svadim anebo to ví a hraje to se mnou.

Ano vím ze to je ujety ale nevím jestli to useknout anebo pokračovat (časem) ve flirtu ) já tedy nevím zda někoho třeba nemá ale myslím ze ne dle rozhovoru. V práci se jinak osobně nepotkavame, jsme ve velkém korporatu a oba sedíme úplně jinde, osobní náhodný kontakt je téměř vyloučen

Díky a nepište mi žádný hejty, evidentně jsem nikoho dlouho “nebalila” :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5441
1.7.20 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj a předem se omlouvám za něco tak hloupého, počítám ze mi tu někdo napíše “proboha kolik ti je let”, tak rovnou mohu napsat ze dávno po škole :)

K věci, v nové práci se mi docela líbí jeden kolega. Občas spolu něco řešíme ale vlastně se jinak nepotkavame. Tehdy mě vzal na kafe aby poznal s kým si píše (byl koronavirus) a bylo to moc fajn. Moje kamarádka mi pak rikala ze o mě moc hezky mluvil, ale spis pracovně samozřejmě :) nedávno jsem mu psala ze přeji vše nejlepší k narozeninám a ze má u mě kafe až bude v práci a psal ze moc děkuje a můžeme jít hned a ne kvůli te kávě. A bylo to fakt moc příjemný. No a pak jsme něco zase po nějaké době řešili po mailu a já mu napsala ze je nejlepší (poslal něco co jsem nemohla najít) a on odepsal ze já jsem lepší :) tak jsem mu ještě odepslaa ze bych se normálně i hadala ale něco mi říká ze bych s nim neměla jít do sporu a on mi napsal “Terezko s právníky se raději nepouštěj do žádných větších diskuzí, to nikdy nedopadlo dobře”

No a já za tím vidím skrytou zprávu že poznal ze mi je třeba víc sympaticky (možná to nepoznal, je to chlap ze jo:)) a ze tou poslední zprávou mi dal najevo že ho nemám balit :) :D Rikala jsem to kamarádovi a koukal jak tele že tohle muže vymyslet jen ženská a že tím nemyslel vůbec nic špatně a že bud ani neví že ho lehce svadim anebo to ví a hraje to se mnou.

Ano vím ze to je ujety ale nevím jestli to useknout anebo pokračovat (časem) ve flirtu ) já tedy nevím zda někoho třeba nemá ale myslím ze ne dle rozhovoru. V práci se jinak osobně nepotkavame, jsme ve velkém korporatu a oba sedíme úplně jinde, osobní náhodný kontakt je téměř vyloučen

Díky a nepište mi žádný hejty, evidentně jsem nikoho dlouho “nebalila” :mrgreen:
:lol: normálně ti odpověděl na tvoji nadhozenou odpověď - že s ním raději do konfliktu nepůjdeš, tak ti to vlastně potvrdil. Nic bych v tom nehledala. Jestli pokračovat dál ve flirtu musíš vědět sama.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5441
1.7.20 23:49
@Anonymní píše:

Díky a nepište mi žádný hejty, evidentně jsem nikoho dlouho “nebalila” :mrgreen:

Edit vloženo 2×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.20 23:49

Já jsem asi mimoň, ale pochopila jsem to tak, že když ti on napsal, že jsi lepší, že už se o tom nebude diskutovat ;) takže vlastně kompliment, ne :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
40
1.7.20 23:55

Myslím, že hledáš komplikace tam, kde nejsou, flirtuj klidně dál a dej vědět, jak to dopadne, mně to přijde hezky rozehraný :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23873
1.7.20 23:57

Urcite nic skryteho v tom není, pokud se netrumfujete v jinotajich, ktere my tady nemame sanci rozseknout. A jinak- hele, tobe mozna pripada, ze flirtujes jak zbesila, ale on to tak ani nemusi vnímat, resp. Vsima si a reaguje na flirty, ale fakt si nemusel všimnout, ze ses mezitim zamilovala. Me to pripada jako takova celkem bezna korporatni korespondence, i kdyz kafco fajn, to je navic. Pokud ale chces, aby si toho jednoznacne vsiml, tak přitlač ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3136
2.7.20 00:24

Flirtuj dál :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
2.7.20 00:30

Já v tom taky nevidím žádnou skrytou zprávu, že už ho nemáš balit :) Podle mě to bylo jen takové špičkování na nahozenou udičku, laškování, lehce flirt, ale určitě to nemělo žádný hlubší skrytý význam. Klidně časem pokračuj a zkoušej to dál :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
2.7.20 00:46

Ženský myšlení :mrgreen: ne, nemyslel to tak, že jsou dveře zavřené. To by nenapsal „Terezko“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
2.7.20 00:47
@Anonymní píše:
Já jsem asi mimoň, ale pochopila jsem to tak, že když ti on napsal, že jsi lepší, že už se o tom nebude diskutovat ;) takže vlastně kompliment, ne :palec:

Taky to tak vidím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
2.7.20 04:25

Chápu, že tě to napadlo, protože my ženy umíme vymyslet fakt brutální konstrukce. Chlapi nemyslí za 3 rohy. :mrgreen: Takže myslel, co napsal, klidně pokračuj v balení dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
2.7.20 05:36
@Anonymní píše:

Já za tou zprávou teda nevidím nic špatného :nevim: Klidně bych i na ní navázala. Jinak jak to popisuješ mi to přijde jako fajn flirt, ale možná bych se nejdřív poptala jestli není zadaný než bych pokračovala. Aby sis pak nervala vlasy že ses do něj zamilovala a on má doma hezkou rodinku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13268
2.7.20 07:02

Bože… Teda nevím kde jsi přišla že nemáš pokračovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.20 08:23

Holky díky moc za reakce! Já jsem byla 10 let zadaná a teď jsem půl roku single takže v tomhle jsem asi opravdu jak kdyby mi bylo 15 :oops:

Já jsem asi čekala že to možná víc rozvine nebo mi řekne že to muzu zkusit u další kávy :lol: asi mate pravdu, že to špatně nemyslel.

Jestli je zadaný chci zjistit, ale musim opatrně. Moje kamarádka je i jeho kamarádka (a jeho je daleko déle) tak mě napadlo že se časem zeptám, jestli někoho má. Teda ne takhle naprimo ale zkusím naznačit že je fakt moc fajn a že si s nim rada povídám, ale že je stejně asi zadaný :)

Teď během července se 2× uvidíme pracovně kdy mám přednášet před skupinou kde je i on, tak si dám záležet a třeba mu pak napisu, jestli to bylo ok, že jsem byla nervózní mluvit před takovými kapacitami, ale že jsem byla rada ze tam byl.

Nebo já nevím. Jak se balí chlap/kolega? :mrgreen: :zed: Ideálně aby to nebylo pak trapné, občas se potkávat budeme a ani jeden určitě nemá v plánu odcházet :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
432
2.7.20 08:47

Bože, napsal ti kompliment.. Jestli takhle pitváš a překrucuješ každou hovadinu.. Tak nevím teda.. Ho zbal né.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama