Strašně mě štve babička a její názor na rodinnou známou

Anonymní
8.11.19 10:21

Strašně mě štve babička a její názor na rodinnou známou

Strašně mě štve moje babička (která mě vychovala) a jedna známá. Babička z ní dělá bohyni a šikovnou ženskou a nevidí, jak to doopravdy je a do mě stále ryje kvůli všemu, i když jako jediná s mým manželem jsem vždyk dispozici jí pomoci.
Jde o to, že je to její hodně blízká osoba - pomáhala jí se vším defakto od 10 let až do dospělosti, co se školy týče, protože jí to moc nešlo a sama se nic nenaučila (máma jí taky nic moc nenaučila, podobný případ), bez babi by neodpromovala (dokonce dělala státnice se sluchátkem - neuměla to ani tak.). Ve zkratce: zdědila miliony, psovi lakuje nehty na růžovo - samozřejmě čivavě, která nosí třeba policejní obleček Bond 007 apod. a prostě na sociálních sítích se natáčí na přední kameru při řízení a čumí do toho mobilu místo na řízení - a když jsem jí napsala, jestli s tím nemůže přestat, že tím neohrožuje jen sebe, ale i ostatní na silnici, tak se mi vysmála. Teď se rozhodla studovat práva, je jí 30, chlapa nemá, děti nemá…

Já s mužem máme moc dobrý život, oba dva skvělou práci, vlastní byt, teď stavíme barák, plánujeme miminko v hodně blízké době a celkově prostě je to jiný životní styl. Každá jsme jinde, ale mrzí mě, když pak babička chodí a říká, jak je šikovná, chytrá, perfektní…Nezávidím, ani nežárlím, jen si připadám trochu ukřivděná. Pro mě prostě není priiorita mít dlouhé umělé nehty a vlasy, fotit si prsa na facebook, ani se natáčet v autě apod. Pro mě je priorita mít zdravou rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

541
8.11.19 10:27

A co ti teda vadí? :) Tak jenom babči řekni, ať se o ní před tebou nezmiňuje, že si na ní alergická

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 10:30
@leylen píše:
A co ti teda vadí? :) Tak jenom babči řekni, ať se o ní před tebou nezmiňuje, že si na ní alergická

To jsem říkala, několikrát. Ale to je zbytečné, něco udělám, nebo si něcou koupím a slyším „a podívej se, ta XX, ta má tohle a tamto a ta je tak šikovná, udělala tohle.“ Spíš, jeslti nějak nevysvětlit babičce, jak se věci mají doopravdy.

• Nahlásit
  • Citovat
6663
8.11.19 10:36

Babička má svůj věk a z nějakého pokřiveného důvodu to tak lidi někdy mají. Totálně protezuji zcela neschopného potomka který si za uherský rok ani nevzpomene :nevim: zkus ji požádat, ať se o ní před tebou nezmiňuje, třeba to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 10:40

Jak doopravdy, ze zdědila miliony asi babičku neposadi na prde. l překvapením ne? A pomáhá aspoň babičce? To by jediné štvalo mě… Jinak závidís :nevim: ja bych záviděla taky, mít zničeho nic před třicítkou miliony… Jee to by byl život :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24355
8.11.19 10:40

No tak má babička jiný názor. A co? Taly tu dotyčnou asi líp zná než ty, když ji vychovávala. Tak jí na ty řeči řekni jo a vic to neřeš, když máš spokojený život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3954
8.11.19 10:41

1. Někteří lidi se holt umí prodat, no :roll:.
2. V určitém věku dojde u starých lidí k takovým divným pochodům v mozku, to prostě nezměníš. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 10:41

Jinak jestli je to sestřenice, tak už tu pár výživných diskuzi a možná i deníček byl vid? :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
8.11.19 10:45
@Anonymní píše:
To jsem říkala, několikrát. Ale to je zbytečné, něco udělám, nebo si něcou koupím a slyším „a podívej se, ta XX, ta má tohle a tamto a ta je tak šikovná, udělala tohle.“ Spíš, jeslti nějak nevysvětlit babičce, jak se věci mají doopravdy.

tak to se fakt smířit, že to je babička, na věčnost tady nebude, je třeba si vážit i toho nejdebilnějšího slova… a že může být hůř :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3074
8.11.19 10:46

Podle mě žárlíš :nevim: minimálně na to, že o ní má babička takové mínění. Vyprdni se na to, vždyť píšeš, že víš, jak to je „doopravdy“, jistě jsi to už i řekla babičce, která na to podle všeho nedbá, tak není co víc dělat. Nebo potřebuješ babiččino potvrzení, že jsi ta „šťastnější“ a šikovnější? Zapracuj na sebevědomí a bude ti to fuk, že se nějaká pipina chová jako pipina :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 10:48
@Bubla Bůčková píše:
Jak doopravdy, ze zdědila miliony asi babičku neposadi na prde. l překvapením ne? A pomáhá aspoň babičce? To by jediné štvalo mě… Jinak závidís :nevim: ja bych záviděla taky, mít zničeho nic před třicítkou miliony… Jee to by byl život :D

Kupodivu nezávidím. :D I když život by to byl pěkný, o tom žádná. :) Já mám všehcno, co potřebuji a fakt super chlapa pro život, kterýho miluju, tak si nemám na co stěžovat.
No nepomůže, to mě štve, ještě jí babi navařuje apod.

Jo a jinak, není to sestřenice a ještě jsem sem nepsala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3074
8.11.19 10:48
@Bubla Bůčková píše:
Jinak jestli je to sestřenice, tak už tu pár výživných diskuzi a možná i deníček byl vid? :*

Ale? Že by to mezi holkama tolik jiskřilo? :cert: :mrgreen: Vždycky mě napadne, že se tím musí člověk fakt hooodně užírat, aby založil víc než jedno vlákno :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22019
8.11.19 11:06

Proste jste kazda jina povaha. Treba babicka v mladi byla vic jak ona, jen mozmosti byly jiny, tak se v ni vic vidi. Mozna je na ni neco, povahovy rys, cokoli, co tvou babicku vic pritahuje. S tim nic neudelas, ale chapu, ze te to mrzi, koho by to nezamrzelo.Taky je to tva konkurence u babicky, je pocjopitelny, ze to vnimas, ale lepsi by bylo vic na tom zapracovat, vic se prijmout a ji min resit. Jestli to z tebe babi citi, asi ji vic chrani (plus to, co jsem psala predtim, ze byla v mladi podobne povahy, tak tim brani i sama sebe).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22019
8.11.19 11:07

Ale ty mega bych brala taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15143
8.11.19 11:19
@Anonymní píše:
Kupodivu nezávidím. :D I když život by to byl pěkný, o tom žádná. :) Já mám všehcno, co potřebuji a fakt super chlapa pro život, kterýho miluju, tak si nemám na co stěžovat.
No nepomůže, to mě štve, ještě jí babi navařuje apod.Jo a jinak, není to sestřenice a ještě jsem sem nepsala. :nevim:

tak navaří, no a? pokud tobě vadí, že tobě nenavaří, tak to závist bude. Ale jinak, není nejdůležitější, že je takto babi spokojená a šťastná? je potřeba ji to otrávit? tak ji nech, poslouchej to jedním uchem tam a druhým ven a soustřeď se na svého chlapa a život. Ona je sama, tam se zase soustřeďuje na sebe a svůj život, no a? pokud je tak spokojená, může nám všem být u zádele, že to podle někoho je povrchní atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama