Strašné přibírání a zadržování vody v těhotenství, jde držet půst

Anonymní
28.12.19 22:14

Strasne pribirani, zadrzena voda, jde drzet pust?

Ahoj tehule i netehule, tak jsem ve 29+3 a kazdy den mi stoupa vaha. To prece neni normalni ne? Mam 175 cm a otehotnela jsem v 57,5 kg. Ted mam 61kg ale kazdy den od te doby mam vice a vice. Pritom se neprejidam :( jsem jak vorvan. Zacala jsem i vice pit ale vubec nechodim na wc ani na malou ani na velkou :( takze, rika se, ze cim vice se zadrzuje tim vice by se melo pit, ja mam ale jen nafoukle bricho vodou a nejde to vubec ven a vaha mi vazne roste denne, zacinam byt zoufala :,( premyslim o pustu, myslim ze to cely den nevydrzim, ale presto, ma nekdo zkusenost? Jedeme na Silbestra pryč, tam maji byt svedske stoly, ale ja se zacinam bat, jidlo a piti vseho hodne a jak nechodim na wc tak to za 3 dny priberu dalsi 3 kg :( nechapu co se to deje :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5835
28.12.19 22:18

Za dve tretiny tehotenstvi jsi pribrala tak malinko a vysilujes? Pokud nemas vysokej tlak a otekly kotniky -to by hrozila preeklampsie- uklidni se, prestan se pozorovat a jez jak chces a neblazni. Je to prirozeny.
Jestli otejkas, sup na pohotovost.

Příspěvek upraven 28.12.19 v 22:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18088
28.12.19 22:19

Co tlak? mě takhle začala preeklampsie, tenkrát mě mudr vynadala že žeru doslova tohle slovo použila, no byla z to preeklampsie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
28.12.19 22:19

Jsi ve 30 TT přibrala jsi 3 kg a Diviš se že roste váha a chceš držet půst. Doporučuju Bohnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
28.12.19 22:20
@Anonymní píše:
Ahoj tehule i netehule, tak jsem ve 29+3 a kazdy den mi stoupa vaha. To prece neni normalni ne? Mam 175 cm a otehotnela jsem v 57,5 kg. Ted mam 61kg ale kazdy den od te doby mam vice a vice. Pritom se neprejidam :( jsem jak vorvan. Zacala jsem i vice pit ale vubec nechodim na wc ani na malou ani na velkou :( takze, rika se, ze cim vice se zadrzuje tim vice by se melo pit, ja mam ale jen nafoukle bricho vodou a nejde to vubec ven a vaha mi vazne roste denne, zacinam byt zoufala :,( premyslim o pustu, myslim ze to cely den nevydrzim, ale presto, ma nekdo zkusenost? Jedeme na Silbestra pryč, tam maji byt svedske stoly, ale ja se zacinam bat, jidlo a piti vseho hodne a jak nechodim na wc tak to za 3 dny priberu dalsi 3 kg :( nechapu co se to deje :(

Není to katastrofa. Přibereš do deseti kil. To není katastrofa a skoro vše necháš v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
28.12.19 22:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
28.12.19 22:22

Zakladatelko, pri svy vejsce jsi mela docela malo kil, nemas sklony k anorexii nebo bulimii???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:25

Zakladatelko, děláš si srandičky, že jo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 22:25

Jeezis jen to ne :( no ja prave nemam otoky, me se naleje bricho tou vodou, az me pomalu picha v zebrech pac neodpoustim, to me pak boli ze to musim rozchodit, kazdej lita na zachod po par douscich vody a ja jdu za cely den treba jen 4× a to mam v sobe 2 litry treba a o to vic mi ta vaha roste. Tlak mam nizkej, vetsinou 100/60 coz je pry v norme, zadne navaly motanice nemam, to jsem mela v pulce tehu ale ted to prestalo. Termin mam v puli brezna a ja se boj ze tam pojedu treba s 80kg pac to fakt roste kazdy den a prijde mi to nenormalni. Ano pribrala jsem zatim malo ale od vanoc to jede kazdy den.

• Nahlásit
  • Citovat
5835
28.12.19 22:27

Jezis to je normalni…ja tehotna necejtila ze se mi chce curat a chodila jsem taky malo..a co je za tragedii jit rodit s 80 kg? Vnimas to zkreslene, nemelas nekdy problemy se sebeprijetim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
28.12.19 22:28

Děláš si srandu? Jsem 26+3 a přibrala jsem 18 kg :zed: A víš co? Jím úplně stejně jako před těhotenstvím, kdy jsem měla na 178 cm 63 kg, nepřejídám se, necpu se od rána do večera něčím sladkým nebo tučným, cukrovku nemám, žádné zdravotní problémy nemám a stejně to jde nahoru takhle. Očividně to neovlivním. Za celé 1. těhotenství jsem přibrala 15 kg, které jsem dala hned pryč. Teď to tipuju celkem na 30 kg a budu ráda. Takže pokud máš takovou hrůzu ze 4,5 kg, tak to fakt není žádná katastrofa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
28.12.19 22:28

Tvé vysilovani mi nepřijde normální. Jsem těhotná potreti, ve 30.tydnu, mám nahoře minimálně 12 kg a to je zatim nejmíň že všech. V obou jsem přibrala 30 i když jsem jedla jen zeleninu a chodila denně 8 km. Ano, jsem druhý extrém. Ale mít nervy jako ty z tak malá neni normální. Víš že to miminko, plodovka a vše okolo také něco váží?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
28.12.19 22:30

Nic si z toho nedělej, máš to podobně jako moje matka se mnou - na začátku 58/179, pak dokonce hubla - nevolnosti, a pak téměř před porodem najednou 67, po šestinedělí váha zpátky), takže počítej, že teď prostě budeš přibírat rychleji a víc (tím, že na začátku 0-0-nic). Jinak chápu, že tě to děsí, když jsi křehký typ. :D Ale v případě pochyb kvůli otokům se zeptej doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3975
28.12.19 22:34

Kdyby sis vodou nenahrazovala jídlo, tak nejsi tak přelitá. Hlad je převlečená žízeň jen pro tlusťochy, ne pro těhotné.
Bude tě bolet kde co. Dítě si dělá místo a mně třeba příšerně tlačilo na hrudní kost, že to bolelo nonstop. Nevyšiluj z každého píchnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 22:36

Ja jsem tehotna poprve a mam kamaradky ktere meri jako ja a za cele tehu vsechny tri pribraly v rozmezi 6 az 8kg. Kdyby to bylo jako u nich tak si piskam ale kdyz vidim, ze kazdy den tam je neco navic coz predtim nebylo tak mi to normalni neprijde, na malou jdu 4× za den pri vypiti 2l denne. Naleje se mi to jen do bricha a drzi se me to a neodpoustim. Nevim proc me hned odsuzujete, ja nejsem ta, co si rekne ze bude jist za dva nebo se prezirat. Jim 3× denne a ne hodne, stejne jak pred tehu mozna o malinko vice. Navic pres svatky a oslavy ruzne, mi to fakt stoupa, vsude slysim jak tehule chodej porad na wc a ja nic :( ano mam male sebevedomi, skoro na bodu mrazu, pritel se mnou odmita spat ze pry nechce ublizit, nejak me to vzalo vse :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama