Strašně se mi mastí pleť, vlasy i oční víčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 16:36
Strasne se mi masti plet, vlasy i ocni vicka

Holky,

uz davno nejsem pubertak uz mi tahne na tricet presto mam plet unavenou a strhanou jak padesatka a mastnou jak patnactka.

Plet mam takovou drsnejsi- neni jemna. Mam hodne videt pory a cerny tecky. Pupinky jako takove nemam. Problem je ze at delam co delam cerne tecky mam furt. Taky se mi plet masti strasne. Umeju si oblicej a uz treba po 3hodinach ho mam mastny. Doslova to vypada jak kdybych se potrela olejem (hlavne celo a nos). Stejne tak ocni vicka mam strasne mastny.
Kdyz si dam makeup- na problematickou a mastnou plet tak jen lehce prepudruju a v praci o pauze musim vse - vcetne oci dat dolu a namalovat se znova, protoze vypadam jak kdybych se potrela bronzujicim olejem jakym se natiraj celebrity na foceni v plavkach. Akorat oni si tim natiraj kozy aby je meli vetsi a ja mam takovej xicht :( Uz nevim co s tim. Vim ze se nedoporucuje odmastovat, ale kdyg neni zbyti tak si v praci obcas oblicej umeju obyc mydlem, abych vubec mohla mezi lidi ;(

Omlouvam se za preklepy pisu z mobilu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 16:40

To stejny je s vlasy. Umeju si je vecer v 8 a rano v 6 vypadaji jak kdybych je vubec nemyla.Kdyz jdu do prace musim umejt znova. Zkousela sem vse i si je nemejt cely tyden ( uz treti den sem nemohla mezi lidi) a stejne se to nezlepsilo.

jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 09.11.14 16:40

Co používáš za kosmetiku? Krem jaky? Delas si peeling nebo nějaké masky?

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 09.11.14 16:47

Já jsem taky masňák :mrgreen:..jako vtipný to není, ale vždy když je nějaká akce, tak na fotkách všichni ok a já se lesknu jak pra. e :?..co mi pomohlo tak make-up od MK..teď se chystám na celou sadu včetně čistících, krémy, pudry, make-up..jako 3tis.., ale mám tento měs narozky tak jdu na to :pankac:

Tak zkus si pozhánět testry a vyzkoušej..já měla jen ten make-up od MK, ale když ten zafungoval naprosto skvěle tak to ostatní už musí byt taky cajk 8)

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 09.11.14 16:50

Jo a mě teda dr. říkala, že to je nevyrovnanýma hormónama :D :nevim:

vlasy to samé, co mi pomáhá, tak hodně lakovat a tupírovat..druhý den jde sice vidět, že to není čerstvý, ale mastně to nevypadá :palec:

Markéta Fe
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 09.11.14 16:59

@Grey Sky Jsem na tom podobně. S póry se dělat nic nedá, vyzkoušela jsem všechno, včetně chemického peelingu a bez výsledku. Ale pleť odráží celkový stav organismu a tohle vypadá na játra, takže by to chtělo dát je do pořádku. Moje kosmetička pracuje se značkou kosmetiky, která vyrábí i bylinné přípravky na jednotlivé orgány, resp. jejich dráhy (podle tradiční čínské medicíny). Myslím, že to je ta cesta, kterou by ses mohla vydat.

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 17:02
@Markéta Fe píše:
@Grey Sky Jsem na tom podobně. S póry se dělat nic nedá, vyzkoušela jsem všechno, včetně chemického peelingu a bez výsledku. Ale pleť odráží celkový stav organismu a tohle vypadá na játra, takže by to chtělo dát je do pořádku. Moje kosmetička pracuje se značkou kosmetiky, která vyrábí i bylinné přípravky na jednotlivé orgány, resp. jejich dráhy (podle tradiční čínské medicíny). Myslím, že to je ta cesta, kterou by ses mohla vydat.

Jatra? Plet mam na pip uz driv nez jsem zacala chlastat :lol: Ne vazne a co zasvinuje jatra?

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 17:04
@jakuve píše:
Co používáš za kosmetiku? Krem jaky? Delas si peeling nebo nějaké masky?

Jo peelingy plus klasicky mekkym kartackem „drbat“ 5 min oblicej atd…

Kosmetika. Kremy pro mastnou plet vetsinou nocni a rano jen lehce treba tvare atd.

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 17:05
@Deníííí píše:
Já jsem taky masňák :mrgreen:..jako vtipný to není, ale vždy když je nějaká akce, tak na fotkách všichni ok a já se lesknu jak pra. e :?..co mi pomohlo tak make-up od MK..teď se chystám na celou sadu včetně čistících, krémy, pudry, make-up..jako 3tis.., ale mám tento měs narozky tak jdu na to :pankac:Tak zkus si pozhánět testry a vyzkoušej..já měla jen ten make-up od MK, ale když ten zafungoval naprosto skvěle tak to ostatní už musí byt taky cajk 8)

Kde se daji sehnat testery aniz by me pak nebombardovali oz?

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 17:05
@Deníííí píše:
Já jsem taky masňák :mrgreen:..jako vtipný to není, ale vždy když je nějaká akce, tak na fotkách všichni ok a já se lesknu jak pra. e :?..co mi pomohlo tak make-up od MK..teď se chystám na celou sadu včetně čistících, krémy, pudry, make-up..jako 3tis.., ale mám tento měs narozky tak jdu na to :pankac:Tak zkus si pozhánět testry a vyzkoušej..já měla jen ten make-up od MK, ale když ten zafungoval naprosto skvěle tak to ostatní už musí byt taky cajk 8)

Kde se daji sehnat testery aniz by me pak nebombardovali oz?

jajda32
Závislačka 3168 příspěvků 09.11.14 17:07

Co se týká černých teček na pleti, doporučuju chodit na čištění ultrazvukovou špachtlí, mě se pak póry stáhly.
a co se týká mastného obličeje, nedoporučuju mýt a mýt, pokožka na to reaguje dalším maštěním a je to začarovaný kruh, ale jen odstraňovat mastnotu, mě se osvědčily takhle na přes den papírky proti mastnotě, taky se mi nevím proč hodně mastí oční víčka a nos:
 http://www.essence.eu/…ntrol-paper/

Almatka
Kelišová 6875 příspěvků 09.11.14 17:09

@Grey Sky mně docela pomohly olejíčky na obličej…paradoxně:) Míchala mi je na míru kosmetička, třeba to někdo v Tvém okolí dělá… Jinak na vlasy hodně doporučují mytí jedlou sodou s octem, po nějaké době by se vlasy měly tak ustálit, že stačí mýt 1× týdně… našla jsem namátkou třeba toto: http://budkocka.cz/…dou-a-octem/ - asi za vyzkoušení člověk nic nedá…

taibi
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 09.11.14 17:09

Ahoj zakladatelko, beres nejakou hormonalni antikoncepci?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 09.11.14 17:12

Myslim, ze to bude castecne kosmetikou, obycejne mydlo je uplne to nejhorsi, co muzes udelat. Pokozka hlavy se mi srovnala az po myti jednou tydne po dobu dvou mesicu. Mela jsem tehdy jezka a nevychazela bez ksiltovky. Navic snesu jen head and shoulders a nanasim zredene vodou. Na noc oblicej mazu obcas kalciovkou, je to mastny, ale pomaha to na ten strhany zjev kuze. Rano by to chtelo vhodny krem, nejaky matujici, predtim umyt vhodnym mycim prostredkem, tonizovat, aby se pory stahli, ja pouzivam miceralni vodu.
A pokud davas ocni stiny, linky, tak podkladovou bazi na oci, nerozpusti se to na tobe hned.

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 17:13
@taibi píše:
Ahoj zakladatelko, beres nejakou hormonalni antikoncepci?

Uz asi 3 roky ne

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >