Strašně špatně se mi vstřebávají krémy, olej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 126 příspěvků 08.03.18 17:33
Strasne spatne se mi vstrebavaji kremy, oleje atd.

Aboj holky,
Mam problem s tim, ze se mi nechteji vstrebavat jakekoliv kremy, oleje…mam strasne rada bambucke maslo, ale musim ho nechat treba 2 hodiny na rukach a pak ho stejne setru, protoze se mi to proste nevstreba. A to i kdyz ho dam fakt malo.
Zkousela jsem nanaset i na vlhkou pokozku, taky nepomohlo… :nevim: Proste to na tech rukach mam tak dlouho, dokud je neutru… :cert:
Znate nejake rady pro lepsi vstrebavani??? Moc dekuji. ;)

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12973 příspěvků 08.03.18 17:49

Co davat na noc i s rukavicema, co se na to prodavaji?

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 08.03.18 18:03

A potřebuješ to vůbec? Není pokožka dost hydratovaná bez toho? :think: Já třeba na ruce taky nic nedám a mám je pořád hebké, mažu si jen kůži kolem nehtů konopnou mastí. Zbytek těla je ok, nohy by mi krém z tuby asi vycucaly na dálku :mrgreen:… Jinak zkusit jiné krémy, na jiné bázi. Třeba bambucké máslo je super, ale na mě zůstává divně mastné, už ho nepoužívám. Nebo ty rukavice.

Nieny
Kecalka 126 příspěvků 08.03.18 18:38
@radkka píše:
A potřebuješ to vůbec? Není pokožka dost hydratovaná bez toho? :think: Já třeba na ruce taky nic nedám a mám je pořád hebké, mažu si jen kůži kolem nehtů konopnou mastí. Zbytek těla je ok, nohy by mi krém z tuby asi vycucaly na dálku :mrgreen:… Jinak zkusit jiné krémy, na jiné bázi. Třeba bambucké máslo je super, ale na mě zůstává divně mastné, už ho nepoužívám. Nebo ty rukavice.

Prave, ze ruce mivam hnusne suche… :?
Delaji se mi nekdy i supinky a praskaji… :(

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 08.03.18 18:43

@Nieny zkoušela jsi nejdřív peeling na ruce a pak je namazat krémem? to by mohlo zafungovat. a na pořesušené ruce se mi čisté bambucké máslo moc neosvědčilo.

Hoa Mai
Kelišová 5409 příspěvků 17 inzerátů 08.03.18 18:44

@Nieny A dělají ti to i lehké krémy, hydratační? Já jsem třeba atopik, kůži mám suchou a oleje a bambucké máslo je to nejhorší, čím tu kůži můžu natřít. Je na povrchu nepříjemně mastná a pod tím suchá, asi jako když namažeš týden starý tvrdý chleba máslem.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 08.03.18 18:47
@Nieny píše:
Prave, ze ruce mivam hnusne suche… :?
Delaji se mi nekdy i supinky a praskaji… :(

Aha :think: kdybys měla cestu, můžeš se poradit u kožní, ta bude vědět, jaký krém bude lépe vstřebatelný. Jinak zkoušet, asi bych sáhla po něčem míň hutném. Zkus se poptat v lékárně na vzorečky :kytka:

AnastazieB
Echt Kelišová 8169 příspěvků 08.03.18 19:05

Zkusila bych spíš nějaký hydratační krém, bambucké máslo není na suchou pokožku moc dobré, protože nedodá žádnou vodu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama