Strašný sen o budoucí operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 19:44
Strašný sen o budoucí operaci

Ahojky holky, stydím se za své sny, proto anonim :( Jde mi o to, že se mi nedaří otěhotnět, momentálně je na řade laparoskopie průchodnosti vejcovodů.. Mám s toho hrozný strach, nějak jsem to tedy vypustila s hlavy a řekla si, že času je ještě dost.. no ale dnes se mi zdálo, že jsem na zminovaném zákroku a vše by mělo proběhnout hladce. ale probudila jsem po narkoze a místo vpichů, jsem měla sešité podélně celé podbříško asi 20 stehů, že to prý jinak něšlo :( takže jsem se smířila s tím, že dítě asi mít nebudu a rozhodla jsem se, že na zákrok nikdy nepujdu :( jsem telátko, já vím.. stydím se to říct i partnerovi co se mi zdálo ale musím se aspon vypsat :?

Reakce:
Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19729 příspěvků 21.03.18 19:53

Ve snech se zrcadlí naše obavy, ale ne naše budoucnost. Byla by škoda přijít o šanci mít vlastní dítě kvůli tomu, že se ti zdál zlý sen. Ještě si to rozmysli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:00

@hanka.br. Já vím, jsem v tomto hloupá ale ten strach je hrozně silný. Jenom když na to pomyslím, mám slzy na krajíčku :( Poslední dobou mám strach snad ze všeho, mám propíchlé obočí, tetování nic mi nevadilo ani braní krve ale jakmile mi píchali Ovittrel třeba, tak jsem jančila jak malé dítě a to doslova :zed: a co se týče nějakých zákroků, jsem mimo.. Nevím co se to děje, nemám z čeho míttakový strach, nikdy se mi nic vážného nepřihodilo.. Mám strach jít třeba i na vyšetření karpálů, raději chodím s bolavíma rukama :/

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19729 příspěvků 21.03.18 20:10

Strach je emoce, která tě v mateřství nikdy neopustí. Musíš s ní umět vyjít, musíš ji umět zpracovat a musíš ji umět přijmout tak, aby neohrozila kvalitu tvého života. Jestli to strach nezvládáš, může to být důvod, proč jsi neotěhotněla - tvé tělo chrání tebe samu. Možná, že když se naučíš - i třeba s odbornou pomocí - tuhle emoci zvládnout, žádná laparoskopie nutná nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:25

@hanka.br. Možná tu pomoc budu muset vyhledat ale i to mi dělá problém. Nechci se jim svěřovat, bojím se, že ze mě udělají trubku i když vím, že oni jsou na to specialisté. nemám ráda doktory..

Pipet
Generální žvanilka 24229 příspěvků 21.03.18 20:34

Však nemusíš jít k „doktorovi“, stačí dobrý psychoterapeut :nevim:

Taky si myslím, že do těch snů se jen promítá ten tvůj strach… A čím dřív se ho zbavíš, tím to půjde snáz :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:40

@Pipet Asi máte pravdu, je potřeba se strachu zbavit ač teda netuším kde se vzal :(

Pipet
Generální žvanilka 24229 příspěvků 21.03.18 20:45

Oni ti „odborníci“ to z tebe vyšťourají :lol:
Vím, o čem mluvím. Netrap se zbytečně a zkus najít někoho, kdo ti pomůže :hug:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:57

@Pipet Takze se nemusim stydet za svuj problem? Jinak jsem uplne normalni clovek, pracuji, bavim se, smeju se, delam dobrocine cinnosti jen mam strach ze spousty veci :nevim: dekuji za podporu :hug:

Pipet
Generální žvanilka 24229 příspěvků 21.03.18 21:23

To bude dobré. Asi jen potřebuješ nějaký impuls, pár dobře mířených otázek :nevim:
Je to dost práce sama se sebou, ale výsledky stojí za to.
Jen překonat ten počáteční stud - není se proč stydět.
Kdybys měla zlomenou nohu, tak se přece taky nestydíš jít na chirurgii, tak když máš nějaký psychický problém, proč se stydět jít k psychologovi/terapeutovi?

Kazimíra Olejovka
Kecalka 442 příspěvků 21.03.18 23:15

Myslím, že ten sen zhmotnil jen tvůj strach, který máš a který je blokem k tomu, aby jsi otěhotněla. Zajdi za psychoterapeutem. S tím svým řeším také sny a co se všechno dozvím…zajímavé.

Já měla strach z porodu a těsně před porodem se mi zdál sen, jak jsem doma a volají mi z porodnice, že se mi narodila trojčata :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama