Strašný sen už podruhé - dítě bez hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.15 04:33
Strašný sen už podruhé - dítě bez hlavy

Právě mě vzbudil příšerný sen. Víte, jak se to v těch snech všecko motá dohromady..takže se mi nejdřív zdá něco zamotaneho a pak jsem ve svém autě, s dětma a objeví se nějaký feťák nebo kdo a rozmlátí auto přede mnou a za mnou, pak je z něj můj bývalej a snaží se se mnou mluvit a pak začne šmátrat přes okno na syna, mám z něj pořádný strach (dělal mi i ve skutečnosti kolem dítěte peklo) a napadne me zamknout dveře, ale v tom strachu to zmateně zase odemknu a on hned zareaguje a začne lomcovat dveřma, to už ale zase na poslední chvíli zamknu. Nevím jak, ale ukradne mi mobil, auto mám domlácené a i já jsem nějaká pomlácená nebo podřená, jak jsem mu v tom všem bránila. No a neváhám, staruju a jedu. S myšlenkou, že v telefonu mám dost informací, po kterých prahne a budou mu k užitku. Tak mě napadne, že to pojedu nahlásit na policii a konečně proti němu budu mít něco hmatatelného v ruce. Tak jedu do jiného města, do rodného a hledám policii a najednou vidím nějaký chaoz a zmatek, lidi pobíhají, vyďešení, je vidět, že se stalo něco strašného. Projíždím uličkou a vím, že kolem toho neštěstí musím projet, ještě tam není policie ani záchranka a lidi pokřikujou, ať se nedíváme. Naštěstí moje děti koukají na druhou stranu, ale já vidím, jak ze vchodj vybíhá šílenstvím vyplašená ženská brečí, je zoufalá a pod domem je takový sráz betonový a tam je něco divného kulatého jako, když lorodíte dítě takový divně krvavý, ale nedokážu to určit co to je. Kouknu nad tím je balkon a na balkoně je opřené torzo děťátka bez hlavy. Prostě jakoby se dívalo z balkonu, akorát sťatá hlava. Nahatý, tak dvouletý. Vedle toho tělíčka se krčí vyplašená malá holčička, taky nahá, tak čtyři roky, s dudlíkem, slzama v očích, nepřítomný pohled a klepe se. Já jedu dál a hledám policii. Něco podobného se mi zdálo před měsícem. Bylo to doma. Můj syn i dcera byli asi po smrti. Dcera celá modrá a napuchlá jak bývají mrtvoly a ze syna jsem měla jen hlavu. To ale dopadlo tak, že dceři jsem umyla obličej a ulevo se mi, protože to šlo smýt jako make up a syn měl v tom snu hlavu nějakou vyměnovací nakonec. Ale než jsem na to přišla, bylo to stejně děsivé, jako ten dnešní sen. Vyzná se vve snech někdo?

Reakce:
Foxisssss
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 14.05.15 07:29

Ja si u podobnych snu davam na strance snar.cz do vyhledavani slova, takze napr. „Dite/hlava/teror/auto/mrtvola/devce/chlapec/krev/plac/“…

Black Cat
Kelišová 6529 příspěvků 14.05.15 07:35

Já se ve snech nevyznám. Ale řekla bych, že máš strach z expartnera a s tím související strach o děti. Řešíte aktuálně nějaké spory?

Tišesičtu
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 14.05.15 08:25

Sama sis odpověděla. Máš v hlavě pořád strach z bývalého. Nic víc v tom nehledej nebo se do toho ještě víc zamotáš. A pokus se vyřešit si sama v sobě tu příčinu. Jsi s ním ještě v kontaktu? Máš důvod se ho teď bát? Máte něco nedořešené?

sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.05.15 09:08

Ano, je to tak, jak píší holky. Naše obavy, strach se odrážejí do našich snu! Me se zase jako těhotné zdálo, ze se neumím postarat o dítě. Ze mi vypadává z kočárku, a další hrozné věci. Ted se mi udává, docela často, ze me podvádí přítel, otec mého dítěte. Přitom je porad s nami doma. Neboj se ničeho. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.15 10:22

Mohu přidat dotaz? prosím nechat anonym, je to opravdu citlivé, dekuji
už 2× se mi zdal sen ve, kterém se ztratil syn, hledali jsme ho, pak se našel a zjistili jsme že byl znásilněný po druhé to bylo podobně. :,(
může to mít souvislost, že jsem ho téměř 4roky vychovávala sama/za pomocí rodiny, jsme na něj dost upnutá, nerada pouštím s klukama ven, dá se říct, že mu fakt stojím za zadkem a střežím jako oko v hlavě? až přehnaná starostlivost? řeklo mi to i víc lidí, pracuji s tím.+ otec je sice zapsán v RL, ale nejeví o dítě žádný zájem po 9let, ale já mám obavy že ho ejndou kontaktuje atd…díky moc

Váš příspěvek
Reklama