Strava podle krev. skup. - praktikujete?funguje?věříte tomu?

Anonymní
29.7.21 10:57

Strava podle krev. skup. - praktikujete?funguje?věříte tomu?

Krásný den,

snažím se jíst zdravě, je mi 50let, počínající zdrav. problémy. Budou mi brát krev, přemýšlím, zda si nenechat zjistit krev. skupinu a případně vyloučit některé potraviny.
Má to smysl? Praktikujete někdo? Zkušenosti?

Děkuji všem za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9796
29.7.21 11:03

Dle mě nesmysl. Ale každej ať si dělá co chce a co si myslí, že mu pomůže. Když existuje urinoterapie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
29.7.21 11:07

Je nesmysl nezaložený na vědě, ale dojmologii a šarlatánství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
29.7.21 11:10

Nepraktikuju. Z masa bych mohla jen krůtí a bizoní, zeleninu skoro žádnou mlíko snad kobylí, žádná rajčata, to fakt samé pochutiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34795
29.7.21 11:11
@Anonymní píše:
Krásný den,

snažím se jíst zdravě, je mi 50let, počínající zdrav. problémy. Budou mi brát krev, přemýšlím, zda si nenechat zjistit krev. skupinu a případně vyloučit některé potraviny.
Má to smysl? Praktikujete někdo? Zkušenosti?

Děkuji všem za názor.

Mně má vyhovovat maso a nemám jíst lepek a mléčné výrobky. Zrovna mléčné miluji, takže budu holt tlustá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25778
29.7.21 11:13

Je to blbost, navíc to frčelo tak před 20 lety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3799
29.7.21 11:20

Nesmysl.

Kdyz žeru jak nezavrena a nehejbu se, tak tloustnu, kdyz se krotim a hejbu se, tak hubnu. Nechapu a musim rict, ze i tak trochu zavidim zenskym, co ‚papaj jako ptacci‘ a ne a ne zhubnout. Tam je tak krasny prostor na magii… Ja osobne jsem to, co jim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
29.7.21 11:23
@stinga píše:
Je to blbost, navíc to frčelo tak před 20 lety

Jojo, v té době jsem se to snažila držet. Peněženka prázdná, žaludek taky a jako bonus slušně rozhozený metabolismus, který se dával do pořádku snad půl roku. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
29.7.21 11:27
@FlorenceF Jenkins píše:
Nesmysl.Kdyz žeru jak nezavrena a nehejbu se, tak tloustnu, kdyz se krotim a hejbu se, tak hubnu. Nechapu a musim rict, ze i tak trochu zavidim zenskym, co ‚papaj jako ptacci‘ a ne a ne zhubnout. Tam je tak krasny prostor na magii… Ja osobne jsem to, co jim :zed:

Tech penez co usetri za jidlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3799
29.7.21 11:29
@Tarena píše:
Tech penez co usetri za jidlo :mrgreen:
:mrgreen: presne, kynuti i leze do penez :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
29.7.21 11:31

Zkusit to můžeš, minimálně ti to neublíží. Mě by to i sedělo - vyhovuje mi vegetariánská strava, zato manžel by při stejné krevní skupině (oba A) asi hodně trpěl. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13335
29.7.21 11:35

Mě zaujal věk a nevědomost krevní skupiny. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
29.7.21 11:37

Největší smysl má ze stravy vyloučit cukr (sacharidy.) A na to člověk nemusí znát krevní skupinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
29.7.21 11:39
@Flyingfrog píše:
Mě zaujal věk a nevědomost krevní skupiny. 8o

To mě taky, ale zdržela jsem se raději komentáře. ALe možná se to fakt před těmi X lety tolik neřešilo, pacienti nedostávali do ruky výsledky testů a tak… moje matka si taky není svou skupinou jistá. Ale je ji teda víc než 50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
29.7.21 11:42
@LilyJane píše:
Největší smysl má ze stravy vyloučit cukr (sacharidy.) A na to člověk nemusí znát krevní skupinu.

To taky není pravda, jsou lidé, jako třeba já, kterým nízkosacharidová strava hodně nevyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat