Strava při kojení 3měsíčního miminka

Anonymní
7.3.21 15:15

Strava při kojení 3 měsíční mimi

Dobrý den jaká by měla být strava při kojení vůbec nevím co jíst :/ jsou mu Teda už 3 měsíce a týden…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7867
7.3.21 15:17

Pestrou vyváženou stravu. Já jim vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 15:19
@JancaS84 píše:
Pestrou vyváženou stravu. Já jim vše.

I kynuté a podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7867
7.3.21 15:22
@Vivienka8 píše:
I kynuté a podobně?

Jo. Musíš prostě vyzkoušet. Pokud se z toho bude miminko kroutit a bude ho bolet bříško tak budeš vědět, že ne a zkusíš to znovu třeba za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 15:25
@JancaS84 píše:
Jo. Musíš prostě vyzkoušet. Pokud se z toho bude miminko kroutit a bude ho bolet bříško tak budeš vědět, že ne a zkusíš to znovu třeba za měsíc.

Dobrá už bych pomalu měla zkoušet asi vse jenže nemám odvahu ještě hihhi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
7.3.21 15:35

Pardon, ale já nevím, co tady teď pořád někdo řeší s tím jídlem při kojení. Jezte vyváženou stravu, která vám chutná. Když zjistíte, že miminku něco vadí, tak to prostě vyřadíte a jede se dál, ne?

Určitě jsou děti, kterým vadí skoro všechno, ale je nesmysl žít jen o sucharech a vodě, když nemusím.

Příspěvek upraven 07.03.21 v 15:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26026
7.3.21 15:36

Já myslela, že ta mami20 nebo jak byl ten Nick má Ban na nějaký čas a ono ne, je tu znova :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
7.3.21 15:43

Od začátku jim všechno. Omezení má význam v pripade že sama zjistíš že ti mimcu nějak vadí, buď se osypava nebo ho to nadyma, ale jinej důvod k vynechavani čehokoliv není. Možná sis mohla ušetřit tři měsíce omezené stravy :) zvlášť při kojení je potřeba jídlo nesidit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 15:44
@Barbboraaa píše:
Od začátku jim všechno. Omezení má význam v pripade že sama zjistíš že ti mimcu nějak vadí, buď se osypava nebo ho to nadyma, ale jinej důvod k vynechavani čehokoliv není. Možná sis mohla ušetřit tři měsíce omezené stravy :) zvlášť při kojení je potřeba jídlo nesidit

Máte pravdu měla sem jist od začátku vše haha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
7.3.21 16:54

Dobrá otázka… Malému je pět měsíců a já teprve zkouším rajčata. Určitě už začni zkoušet nové potraviny. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 19:37
@Lizzie001 píše:
Dobrá otázka… Malému je pět měsíců a já teprve zkouším rajčata. Určitě už začni zkoušet nové potraviny. :palec:

Už by jsme měli 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 19:38
@Lizzie001 píše:
Dobrá otázka… Malému je pět měsíců a já teprve zkouším rajčata. Určitě už začni zkoušet nové potraviny. :palec:

Dnes sem měla tedy špenát a zatím tedy dobrý haha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
7.3.21 20:01

@Vivienka8 Tak špenát je prý většinou v pohodě.. a dýně taky. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 20:22
@Lizzie001 píše:
@Vivienka8 Tak špenát je prý většinou v pohodě.. a dýně taky. :P

To jsem ráda haha
A od kdy dát nějaký příkrm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
8.3.21 07:05

@Vivienka8 Doktorka mi říkala od 4,5 měsíce, kvůli alergiím, ale začala jsem až v pátém. Teď jí mrkev a chutná mu, ale prso bere pořád stejně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat