Strava pri kojeni - co vsechno nadyma?

150
3.2.06 22:24

Strava pri kojeni - co vsechno nadyma?

Ahoj, chtela jsem se vas zeptat, jestli nekdo nemate nejaky seznam potravin, ktere nadymaji, krome klasiky jako cerstve pecivo, lusteniny? Pripadne nejake dalsi rady jak omezit nadymani? Piju dvakrat denne fenyklovy caj, ale porad jsem nadmuta a i mala 4tydenni Sarka se neustale trapi prdiky. Ve stredu nespala skoro 15 hodin, vcera prospala cele odpoledne po 2 hodkach a i v noci spala, ale dneska je to zase 13 hodin bez spanku delsiho 10 minut. Pritom ji neni ani zima ani vedro, normalne basti, plenky vymenuju pravidelne a jedine co zbyva jsou prdici a obcas je to fakt kanonada. Dneska jsme i poprve zkousely nahraty polstarek s tresnovejma peckama, ten ji uklidni, ale jen na chvili :(. Diky za jakoukoli radu.
Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

868
3.2.06 22:41

Ahojky,

těch diskuzí tu byla spousta… zkus dát v diskuzích „Hledat“ a klíčové slovo „prdíky“ …

Jinak já jsem zastánce toho, že se dají stravou maminky prdíky hodně ovlivnit. Co se týká nadýmavého jídla, psala jsem o tom např. v diskuzi https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ať vás to brzo přejde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
4.2.06 09:58

Ahoj,
ja tedy nevim, ale u nas byli jedno co jim, mala trpela na prdiky neustale. Mozna kdybych nejedla vubec..... U nas zabiralo jedine nahrat brisko fenem pres rucnik nebo plenku. Pozdeji uz ji uklidnil i samotny zvuk fenu, vedela, ze se ji konecne ulevi. Ale byl to boj skoro na zblazneni, tak drzim palce a pevne nervy.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
5.2.06 14:49

Ahoj,

já souhlasím s tím, že je to snad jedno. Za začátku jsem nejedla skoro nic, malý řval furt.
Jednou jsem měla celý den suchou rýži - řval, jindy jenom masový vývar - řval. Pak jsem měla normální jídlo - řval. Nevím, malý prděl příšerně a naprosto mu bylo jedno, jestli piju fenyklové čaje, čaje pro kojící maminky, jím staré pečivo, atd.

Takže u nás tak :roll: :roll:

Jitka

P.S. Přešlo jej to v 3,5 měsících, ale velice pomalu. Musí se to vydržet, přežít a hlavně se nezbláznit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama