Střední pedagogická škola Beroun dálkové studium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.14 12:16
Střední pedagogická škola Beroun dálkové studium

Dobrý den. Chci se zeptat kdo studoval na spgs v Berouně jak se dali zvládnout příjmačky a jak to probíhalo? Dál by mě zajímalo jak náročné studium tam bylo.
Chtěla bych zkusit tuto školu vystudovat dálkovou formou na 4 roky. Hledám někoho kdo tam studoval.
Zatím anonymě protože o tom nikdo z okolí a ani rodina neví. Díky za pochopení :kytka:

Reakce:
katkak9
Kelišová 6376 příspěvků 04.04.14 12:20

Jé to by mě taky zajímalo :),dcera tam totiž byla přijata (na denní studium). Tak bych si ráda přečetla nějaké recenze na tuto školu :palec:

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 04.04.14 12:44

Já tam studovala, teda normálka denně. Sice už to je pár let, ale zas tak dlouho ne. Příjmačky jsou trochu náročnější, páč se dělají talentovky, výtvarka, hudebka, tělák + čeština
A co se školy týče, tak já tam chodila moc ráda, učitelé jsou tam fajn (až na vyjímky samozřejmě)ve všeobecných předmětech, hlavně takových těch technických po nás nikdo nechtěl zázraky. Jsou tam povinný tři TV kurzy: plavání, turisťák a lyžák, bez toho se nejde k maturitě. Já díky této škole celkem bez problému vystudovala VŠ (teda kdybych během ní dvakrát neotěhotněla, bylo by to i rychlejší :mrgreen: )
A teda mluvim o mateřinách na lyceu je to zase jiný

katkak9
Kelišová 6376 příspěvků 04.04.14 12:52

@Temaho aha,dcera se dostala právě na pedagogické lyceum, bez příjmaček :) ale ještě bude dělat příjmačky do K. Varů…tam by chtěla jít radši

Kaculina2
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 05.06.14 19:32

Zdravím já jsem studovala pedagogické lyceum denní studium. Naučila jsem se tam hlavně být hodně samostatná, protože tam je to jeden velký chaos a bordel :-D Nikdo nic neví, nikoho nic nezajímá :-) Všechno je tam na dlouho, chce to mít tvrdé lokty :-D

katkak9
Kelišová 6376 příspěvků 05.06.14 20:57

@Kaculina2 dcera se nakonec dostala i na lyceum do K. Varů tak jde raději tam, byl to její sen se tam dostat :-)

Kaculina2
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 06.06.14 07:47

@katkak9 tak to je hezký, že se jí splnil :-)

Váš příspěvek
Reklama