Střední škola a rozřazovací testy z Aj

Anonymní
9.6.21 15:14

Střední škola a rozřazovací testy z Aj

Ahoj, nemáte někdo s tím zkušenisti? V úterý píšem tyto testy a budem se dělit na horší a lepší skupiny. Zajímalo by mě, jak to probíhají a co by v nich mohlo přibližně být. Nejspíš je to na každé škole jiné.. ale alespoň tak přibližně jestli s tím nemáte nějakou zkušenost.
Předem díky moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
9.6.21 15:16

Prostě si napíšete nějaký všeobecný test a podle získaných bodů vás rozdělí, nic dramatického :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1856
9.6.21 16:45

Já bych se na to být tebou nějak extra nepřipravovala. Co se teď naučíš na rychlo, to taky rychle zapomeneš. A pokud by ti to zajistilo zařazení do pokročilejší třídy, budeš se tam pak na ajine trápit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
9.6.21 18:30

Já chtěla jít do horší - lepší známka z AJ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.6.21 18:33

My jsme psali rozrazovak na gymplu. Test proste vsechno mozny, nerekla bych, ze to bylo nejak extremne tezky. A i ta horsi skupina mela stejnou ucebnici, stejny osnovy jako ta lepsi skupina. Urcite to nedopadlo jako rozdeleni na chytroliny a blbce ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29175
9.6.21 18:57
@P.petru píše:
My jsme psali rozrazovak na gymplu. Test proste vsechno mozny, nerekla bych, ze to bylo nejak extremne tezky. A i ta horsi skupina mela stejnou ucebnici, stejny osnovy jako ta lepsi skupina. Urcite to nedopadlo jako rozdeleni na chytroliny a blbce ;) :D

no u dcery zjistili, že část děcek je na tom tak tragicky, že udělali skupinu, která jela úplně od začátku, i když to projeli rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
9.6.21 20:13

My jsme to na gymplu taky psali. Nemá smysl se něco na to učit protože to stejne zapomenes, a kdyby ses diky tomu dostala do lepší skupiny, budeš se tam trápit. Já jsem skončila skončila té horší a jak jsem za to byla ráda :) měli jsme mnohem lepší učitelku a osnovy, učebnice a všechno stejný, tak moc nevím, k čemu to rozdělení.. navíc se mnou ve skupině byla I holka, co anglicky uměla líp než leckdo z té lepší skupiny. Asi holt pokazila ten test. Nehrot, to neřeš to, neboj se toho. Prostě napíš, čp víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
9.6.21 23:56

Nepamatuju si co tam bylo, ale dám ti radu. Schválně ho zkaz, budeš pak v horší skupině = budeš mít lepší známky, vysvětlí ti tam vše polopatě, většinou se od tebe nebude tolik očekávat.. Já to tak udělala a byla to pohoda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat