Střední škola cestovního ruchu

4
26.9.20 17:46

Střední škola cestovního ruchu

Dobrý den, poradil by mi někdo nějakou dobrou střední zaměřenou na cestovní ruch v Praze? Díky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2723
26.9.20 19:19

Vzhledem k současné situaci bych volila spíše zdravotnictví :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
26.9.20 21:03

Bohužel neporadím, ale pokud by to bylo na mě, tak jestli nechcete dělat za minimální mzdu a nemít ani moc možností v kariérním postupu, tak se na cestovní ruch vybodněte. A to říkám jako recepční z hotelu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.9.20 21:52

Dcera miluje cestování a chce být všude a jdou jí jazyky tak přemýšlíme o výběru střední školy. A zdravotnictví ne, nemá ráda krev. Ale díky za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
1.10.20 23:34

Mám několik kamarádek, které vystudovaly cestovní ruch a všechny říkaly, že je jim ta škola k ničemu, že z ní mohou dělat jen servírky nebo v cestovce za minimální plat. Tak tento obor moc nedoporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
2.10.20 11:23

Taky jsem vystudovala cestovní ruch, ale VOŠ. Léta jsem dělala v cestovkách - nervy, stresy, víkendy strávené na pohotovostním telefonu nebo na letišti, nejistota budoucnosti. A o cestování jsem si nechala zdát, kancelářský myši necestují. Max vás pošlou na pár dní obhlídnout ubytování, abyste měla představu, co vlastně nabízíte. Ale ani to není pravidlo. Pak jsem naštěstí přešla do jiného oboru.
Pokud jdou dceři jazyky, zaměřila bych se na spíše na školu s rozšířenou jazykovou výukou, jazykové gymnázium nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.10.20 17:51

Moc Vám všem děkuji za vaše názory. Ještě jsem koukala na školu mezinárodních vztahů a diplomacie nebo možná i v lidských zdrojích personalistika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama