Střední škola gastronomická a hotelová Praha

3.6.15 13:04

Střední škola gastronomická a hotelová Praha

Ahoj všem. Nemáte někdo zkušenosti se školou Střední škola gastronomická a hotelová v Praze?

Dneska jsem na ní narazila, telefonovala jsem do školy a velmi příjemná paní po telefonu, vše mi vysvětlila a 23.června se mám jet do školy podívat na den otevřených dveří po případě podat si přihlášku. Škola na mě udělala opravdu pozitivní dojem.
Jen se chci zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti se studentskou půjčkou. Školné je 19 800,– a paní mi vysvětlovala, že škola spolupracuje s čsob, která poskytuje studentum pujčku, nevíte jak to je? Jestli se platí úroky a podobně
Nemáte prosím někdo bližší informace?
Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1280
3.6.15 13:45

Ahoj myslíš v Braniku? Ha ram jdu studovat od zari. Normalka čtyřletý maturitni obor. Ale školné je 15tis…a v cene je jeste intenzivni kurz anj v srpnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 23:23

Jo jo, je to ono. No já chci jít na dálkové studium na tu nástavbu on-line a škola prý spolupracuje s čsob a poskytuje zvýhodněnou půjčku na to školné, tak by mě zajímalo zda s tím někdo nemá zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
4.6.15 07:58

Ja jdu taky dálkově. Na 4 roky. Konzultace kazdy lichy Patek a sobotu plus ten jazykový kurz.
Jinak s tim placenim - ja platila hotově celou castku. Nabizeli mi i po částech zaplatit…behem roku. U banky bude urok vzdy.to je jasné.
A ja se vzdy na vsem perfektně domluvila na studijnim oddělení se studijni referentkou. Fakt jsou moc ochotne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 10:23

Mě by se taky víc hodilo platit po částkách to školné, ale paní do telefonu mi řekla, že spolupracují s čsob co poskytnou studentum zvýhodněnou půjčku na školné :nevim:
Mě by stačilo zaplatit v září, ale všude píšou do 15 dnu od podepsání smlouvy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 10:26

A u té školy se platí školné dopředu na ten rok nebo všechny ty dva roky u mě, u tebe čtyry. Jak to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
4.6.15 10:43

Plati se na jeden rok dopředu.
Jedes se tam podivat? To bych to resila osobne s nimi. Ale jak píšu. Ja tam ani osobně nebyla- vse mail. telefon. posta.
Hele za zeptani nic nedas…myslim. Zkusila bych.ze do tech 15ti dnu od podepsání smlouvy alespon nejakou zalohu.tak oni taky chteji mit jistotu.ze nastoupis a pak domluvit ty splátky. Me o tom stud. ref. rikala. Ale ja to nepotřebovala. Tak se dal nepatrala. A jinak teda ta půjčka no…ale to bych ja nechtela. Ovsem kdyz neni zbytí…
Ale opravdu se neboj s nimi komunikovat. Na tom studijním porad nekdo sedí a tel. ti vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.15 10:50

Jo děkuji za rady, jako já bych 19 800,– dohromady dala, ale třeba až fakt od toho září, což je blbý že máš těch 15 dní od podepsání smlouvy a když jsem se právě včera paní ptala jak to je, zda to jde po částkách, řekla mi o té půjčce, mě se to moc taky nezdá, ale na stránkách píšou, že s nimi spolupracují a takovou výhodnou nabídku nabízí pouze studentum té školy, chtělo by to více informací.
A ano, do školy pojedu na den otevřených dveří podívat se. Jen je to moc dlouho na rozhodnutí.
Mám více škol v jednání, tak uvidíme no.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.18 20:04

Ahoj lidi, studuje někdo na téhle škole? Nebo bude studovat?? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama