Střední škola herectví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:30
Střední škola herectví?

Jsem v 7.třídě a chtela bych jít na střední školu herectví. Ale slysela sem ze tam neberou moc lidi? A taky mě zajímá jestli se najde nějaka Prace jestli to nebude problém? Ve skole nejsem žádný jednickar jakych předmětů jsou potřeba DobRe známky? A ve zpěvu to je pohroma musí se umět zpívat? Za chyby se omlouvám na mobilu to písu tak jak to skočí :roll:

Reakce:
juliettee
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 05.04.19 23:03

Myslím si že jsou důležité i známky a hlavně talentovky. Pokud nechodíš od malička do dramatického kroužku nebo tak něco, tak asi moc šancí nemáš :nevim: a myslím že i zpev je důležitý, ale to je jen můj názor, třeba někdo napíše jak to doopravdy chodí.

katintheBOx63
Kecalka 229 příspěvků 06.04.19 07:45

Moje svagrova studovala na herecke skole - jak na stredni, tak pak niake nadstavky na vyske, niaky cas byla i na vymenem pobytu v divadlem po svete v ramci studia, jako mladší chodila na tůzné herecké a divadelní tábory, setkání, workshopy… No pak se vratila zpatky a realita je taká, že sice by moc ráda hrála nebo se realizovala jinak v rámci této svéry - dramaturgie, režie atd. tak bohužel nepochází z umelecké rodiny, ani niake velké podnikatelské, tedy k ničemu zajímavému se moc nedostane. Maximálně niake malé divadlo na malém městě.. Takže aktuálně to vypadá, že s tým ve 28 sekne a půjde učit do školky. Naštěstí si pri studiu udělala niake pedagogické minimum. Jinak by asi byla na pracaku. Celou dobu až do dnešního dne jí finančně plně podporují rodiče, pač sama by si na tyto umělecké věci nikdy nezarobila a často hraje jen za pár korun. Takže to moje zkušenost z rodiny. Jako není špatná herečka, když byla na škole tak mělo i hlavní role a pár krát byl s ní v souvislosti s těmito vystoupeními i rozhovot v TV - ale prostě nemá povahu aby kvuli roly s někým spala nebo dělala věci co jsou proti jejímu přesvědčení, je špíše mírná povaha - taková občas i naivní bych řekla. Jinak je to vyzuálně zajímavý typ - vysoká, prírodní červenovláska, tak by se mohla i někde upíchnout kdyby asi byla více „po chuti“ některým lidem v brandži, ale ona je věřící tak tohle neee…

Váš příspěvek
Reklama