Střední škola Spektrum

5.6.17 15:44

Střední škola Spektrum

Ahoj, maminky… když jsem otěhotněla nedodělala jsem střední školu. Slyšela jsem o střední škole spectrum kde nemusím docházet do školy. Nevystudovala jí některá z vás? Pokud ano nápiste mi prisim zpravu budu moooooc vdecnaaaa :3 :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17241
5.6.17 16:03

@Sarinkaxxx jako že vám pošlou maturitní vysvědčení jen tak podle fotky poštou :)? To chci taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 18:33

Ne

Jste to nepochopila.. do skoly se jezdi jednou za pul roku a pisou se pololetni testy. VSE se vyucuje doma pres internet. Pak se normalne skladaji maturitni zkousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.9.18 13:19

@Sarinkaxxx Dobrý den,uz je to sice pres rok,co jste psala dotaz na školu spektrum,ale zkusím napsat a zeptat se,zda jste zjistila nejake informace? Také o ní přemýšlím. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.1.19 00:14

Dobrý den,
vracím se k tématu škola spektrum, zajímala jste se o ni některá ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
26.1.19 07:37

@MamkaT taky by mě moc zajímalo. Mám v plánu v září nastoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.1.19 08:47

@Vaness3
Já právě taky, během příštího týdne budu odesílat přihlášku a zálohu, jen musím dohledat veškeré předchozí vysvědčení.. nastupuji znovu do čtvrtého ročníku.
Ráda bych poznala někoho kdo na škole studoval, abych se mohla zeptat co a jak.. snad se někdo ozve :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
26.1.19 08:54

@MamkaT snad jo. No,ja bych chtěla na ty dva roky maturita bez studia. Ty jen na jeden rok? Jak dlouho jsi ze školy? Ja uz 12 let 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.1.19 09:41

@Vaness3
Já jsem ze školy 5 let, mám ekonomku ukončené 4 roky, ale nedala jsem maturitu na poprvé a už jsem potom nepřišla.. Začala jsem se o to zajímat až teď, takže jsem volala paní ředitelce školy spektrum a ta mi řekla instrukce, a ze mužu znovu nastoupit do čtvrtého ročníku. Studium probíhá on-line, říkala, ze do školy me pozvou v zari na takový zahajovací den, kde mi vysvětli systém jakým výuka bude probíhat atd. Doporucila mi si sehnat už teď doucovani s angličtiny, abych neměla problém s maturitou, takže se pomalu učím. Jsem zvědavá a mám i strach, jestli to zvládnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.19 19:31

Já tedy na škole Spektrum chvili byla tenkrát. Ale z finančních důvodů jsem musela studium přerušit. Ono to totiž vyjde na 27tis/školní rok. A jinak se jezdí 1× za pololetí na přezkoušení. Přes internet se přihlásíte se svými údaji do systému(kde je jakoby vaše virtuální třída a máte vypsané hodiny v týdnu kdy se tam třída sejde-povinné to není ale samozřejmě je to lepší,než se učit jen sama). Přihlásíte se a objevíte se ve své „virtuální třídě“. Před Vámi se objeví takové okno které slouží jako tabule ve škole-na něm vám učitel ukazuje ruzné dokumenty,píše poznámky apod. Učitel vám vykládá u toho látku do mikrofonu. Celá třída je připojená a každý vidí to samé. Pokud učitel chce vyvolat jednoho z žáků- „odemkne“ mu jeho mikrofon a žák může začít mluvit(je to samozřejmě proto,aby se celá třída nepřekřikovala jeden přes druhého),až žák otázku zodpoví,učitel mu mikrofon zase vypne. Pak je tam tlačítko-něco jako „přihlásit se“-učiteli se objeví že žák chce něco říct,nebo se na něco zeptat a zapne mu mikrofon a komunikace probíhá(samozřejmě před celou třídou)-je to jako kdyby jste stály před tabulí :) Snad jsem vám aspoň pár věcí objasnila,byla jsem tam sice chvíli ale tak aspoň něco. Momentálně se vracím do školy na denní studium přes IVP ale to už je zase jiné téma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
27.1.19 13:49

@JanetteArt
Dobrý den, děkuji za náhled.. takže jste tedy neabsolvovala pololetní přezkoušení..? :/ to by me taky moc zajímalo. Jestli to člověk muže v pohodě zvaldnout při samostudiu.. mám z toho trochu stres, ale tohle je pro me jediná možnost, jak si školu dodělat. Taky se chci zeptat jestli jste učivo rozumnela nebo jste predtim měla nějaké doucovani, jsem ze školy nějakou dobu a už si nepamatuji spoustu věci a děsím se matematiky!! Hledala jsem různe nějaké absolventy této školy, měla bych tolik otázek:D ale nevím kde hledat..
I tak díky, hezky den:)) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.19 16:13

@MamkaT
Bohužel jsem pololetní zkoušky neabsolvovala. Byla jsem tam opravdu chvilku,bohužel. Nicméně je mi 23 a rozhodla jsem se,si školu dodělat. A budu buď studovat Spektrum a nebo budu chodit na denní studium(protože mé oblíbené obory studovat dálkově nejdou) a budu žádat IPV(individuální plán) a je pouze na řediteli školy jestli to projde. Podle mě je samozřejmě lepší do školy docházet a poslouchat toho učitele a mít nějaké závazky. Doma je to těžší v tom,že sama se musíte hlídat aby jste se učila. Je horší tam mít nějakou tu pravidelnost a hlídat se :mrgreen: Zatímco u denního studia je člověk nucen,vzdělávat se pravidelně. Jinak SŠ Spektrum opravdu není špatná,na internetu jsem tenkrát našla i lidi co tu školu dodělali. A s matematikou jsme na tom podobně :potlesk: :D Také jsem ji na ZŠ flákala a ted se ji budu muset šrotit-nehledě na to,že budu muset samozřejmě skládat na denním studiu příjímačky a šíleně se toho bojím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.2.19 11:33

Střední škola Spekrum

Dobrý den
Prosím též by mě zajímali informace ktéto škole.
Uvažuji o Spekrum.Též si přeji dodělat maturitu a je to snad jediná škola,co se učíš z pohodlí domova a jen dva roky pro ty co už mají v.l.
Nedokážu si totiž představit dojíždět ještě někam do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
8.2.19 12:22

Škola spektrum

@Loti
Dobrý den, já nastupuji od zari do čtvrtého ročníku, taky jsem hledala nějaké studenty, ať vím jak co probíhá, ale zatím marně..
Ale paní ředitelka školy je velmi ochotna a vše vám vysvětli:) je parada, ze to jde i takto, bez dojíždění:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.2.19 21:14

@MamkaT děkuji moc za info spojím se s ředitelkou školy to bude nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama