Streptokok, alergie na penicilín a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 10.04.18 21:57
Streptokok, alergie na penicilín a kojení

Ahoj, prosím máte zkušenost? Z výtěru v krku mám streptokoka, ale nemůžu penicilín, mám alergii a kojím. V krku mě bolí teď víc, týden po výtěru. Jinak se mi dělají na mandlích už chronicky čepy, ale angína to není. Máte zkušenost s antibiotiky při kojení a aby to nebyl penicilín? Někdo radí místo antibiotik homeopatika. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLucie_Sx
Závislačka 2796 příspěvků 10.04.18 22:01

Co čínská medicína? Mně zabrala na hemofila, poté co atb nepomohly.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama