Streptokok v pochvě a záněty močového měchýře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 26.12.17 15:29
Streptokok v pochve a záněty močového měchýře

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda má některá z vás zkušenosti se streptokokem v pochve. Těhotná nejsem. Neustále se mi vrací záněty močových cest muže to mít spojitost? Doktor mi řekl ze ano, protože když mi na urologii poslal moč na bakterku tak tam nic nevyšlo a řekl ze to bude ono. Proto jsem dostala předepsané macmiror tablety. Dá se toho pohodlně zbavit? :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 17:05

@Andyjej sice ti předepíše antibiotika, ale je to zbytečné, streptokoka se nikdy v pochvě nezbavíš, většinou tato bakterie ale nic nedělá a nelze jí vymýtit, záněty močáku způsobuje spíše e coli. Já sama jsem na sreptokoka pozitivní, bohužel většina doktorů mi řekla, že streptokok po antibioticích zase pochvu osídlí, proto se proti streptokokovi dávají antibiotika až při porodu, protože kdyby se dali dříve, tak se streptokok zase vrátí, takže je opravdu antibiotická kůra zbytečná. E coli nemáš? Já také trpím na záněty, ale spojitost se streptokokem to není, vždy jak mám zánět tak mám bílkovinu v moči a ještě e coli.

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 27.12.17 16:28

Na záněty trpím moc :( a taky mi vždy najdou bilkovinu ale nevím čím je to způsobeno :/ ale doktor mi řekl ze ten streptokok muže dělat i paseku v tom mocověm mechyri tak nevím :nevim: na ty ecoli zkouším blok urimu preventivně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 22:00

@Andyjej myješ se po velké? Tím lze také eliminovat záněty.

Andyjej
Povídálka 36 příspěvků 01.01.18 10:30

Ano chodím se mýt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >