Streptokok v pochvě, nakažení partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 11:58
Streptokok v pochvě, nakažení partnera

Ahoj, je to cca asi 2-3 roky, kdy mi byl zjištěn streptokok. Objevovalo se svědění, pálení, ale výtok jsem nezaznamenala. Přeléčilo se, byl pak znovu zpět, léčil se znovu, pak jsem vysazovala Nuvaring (myslela jsem, že je to z toho), celkové vysazení HA, teď v lednu/únoru jsem nasazovala HA znovu, tentokrát Ornibel (něco jako Nuvaring), minlý měsíc byl zánět, přeléčeno Jenamazolem. Minulý týden mi skončila menstruace a hned při tom konci jsem cítila takové pálení (není to klasicky při vstupu do pochvy, ale o něco výše), hned jsem si vzpomněla, že podobně to bylo při tom streptokokovi. Nicméně jsem stejně skočila do lékárny pro Jenamazol. Dnes je to třetí den a já stále cítím pálení. Slabé, ale přesto. Už jsem z toho hotová. Buď řeším mykozy nebo tohle… Na gyndu jsem objednaná, zkusím místo těchto HA kruhů zase klasický prášky. Ale jde mi o to, jestli je možné nějak nakazit partnera, pokud by se skutečně jednalo o streptokoka. Vím, že je v pochvě u někoho normálně a jen občas dělá problémy. Takže v podstatě by to mělo být OK, ne? Ale i tak se raději optám. Samozřejmě budu vše konzultovat s lékařkou, ale tam jsem objednaná až za týden a do té doby si to půjdu hodit… Díky všem. A pokud by byly tipy, jak se těchto nepříjemností zbavit, sem s nimi. Díky a ahoj.

Reakce:
Paní Harringtonová
Generální žvanilka 22834 příspěvků 03.07.19 12:01
@Anonymní píše:
Ahoj, je to cca asi 2-3 roky, kdy mi byl zjištěn streptokok. Objevovalo se svědění, pálení, ale výtok jsem nezaznamenala. Přeléčilo se, byl pak znovu zpět, léčil se znovu, pak jsem vysazovala Nuvaring (myslela jsem, že je to z toho), celkové vysazení HA, teď v lednu/únoru jsem nasazovala HA znovu, tentokrát Ornibel (něco jako Nuvaring), minlý měsíc byl zánět, přeléčeno Jenamazolem. Minulý týden mi skončila menstruace a hned při tom konci jsem cítila takové pálení (není to klasicky při vstupu do pochvy, ale o něco výše), hned jsem si vzpomněla, že podobně to bylo při tom streptokokovi. Nicméně jsem stejně skočila do lékárny pro Jenamazol. Dnes je to třetí den a já stále cítím pálení. Slabé, ale přesto. Už jsem z toho hotová. Buď řeším mykozy nebo tohle… Na gyndu jsem objednaná, zkusím místo těchto HA kruhů zase klasický prášky. Ale jde mi o to, jestli je možné nějak nakazit partnera, pokud by se skutečně jednalo o streptokoka. Vím, že je v pochvě u někoho normálně a jen občas dělá problémy. Takže v podstatě by to mělo být OK, ne? Ale i tak se raději optám. Samozřejmě budu vše konzultovat s lékařkou, ale tam jsem objednaná až za týden a do té doby si to půjdu hodit… Díky všem. A pokud by byly tipy, jak se těchto nepříjemností zbavit, sem s nimi. Díky a ahoj.

Já jsem partnera nakazila. Mně se streptokok stěhoval furt nahoru a dolů, tak se nakazil no… :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 12:24

Tak mě se naštěstí nic nestěhuje a orální sex ze strany partnera není, mě jde o klasický styk. :/

Váš příspěvek
Reklama