Streptokok v pochvě u skoro 5leté holčičky

21
16.7.21 22:20

Streptokok v pochvě skoro 5ti leté holčičky

Dobrý den. Má tu prosím někdo zkušenost se streptokokem v pochvě malé (u nás skoro 5ti leté) holčičky? Několik měsícu trpěla na pálení pipiny, dr vždy předepsal mast (uplně nevhodnou- na "plísně, kvasinky…), až pak jsem si sama zjistila, ze existuje dětský gynekolog, take jsme tam zavítali a dr vzala výtěry z pochvy (strašná zkušenost) a zjistili se streptokoky v pochvě. Dostala čípky a mast (framykoyn). A čipky máme davat každ den 10 dní. Musí ji pacifikovat dva lidi, abych vubec byla schopna čípek zavést. (pomoci uchostouru). Je mi to hrozne lito a dr rikala, at to hlavne zavedu co nejhloubeji, jinak to nema smysl. Aby se to vse zalecilo. Ale ja se strasne bojim, ze ji ublizim. Je tu nekdo, kdo ma podobnou zkusenost??
Dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9860
16.7.21 22:28

Chudinka. Utirate ji správně po stolici? Většinou se to zanasi špatným utiranim ze zadu do predu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
16.7.21 22:38

U takhle malého dítěte. Ale ublížíš ji víc, když jí to zavádět nebudeš.
A vysvětlovala jsi jí proč se to tam musí dát? Že jinak jí to bude bolet víc a víc?

Poučil vás doktor o prvenci? Správné utírání, při čůrání by měla mít nohy co nejvíc od sebe, nesmí přerušovat močení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 01:01

Chudak mala. Mame velmi podobnou zkusenost. Trapily jsme se s dcerou, neslo zavadet. Jela jsem s ni znovu k dr. a t mi jasne ukaze jak na to. Ze mi to nejde. I ona mela co delat. :roll: Vyzadala jsem si misto cipku klasicka atb.

• Citovat
  • Nahlásit
21
17.7.21 15:38
@JancaS84 píše:
Chudinka. Utirate ji správně po stolici? Většinou se to zanasi špatným utiranim ze zadu do predu.

Ano utirame spravne, pry to muze byt i z anginy, pujdeme jeste na vytery z krku, pokud tam ma take streptokoky, aby se to kompletne zalecilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.7.21 15:39
@Anonymní píše:
Chudak mala. Mame velmi podobnou zkusenost. Trapily jsme se s dcerou, neslo zavadet. Jela jsem s ni znovu k dr. a t mi jasne ukaze jak na to. Ze mi to nejde. I ona mela co delat. :roll: Vyzadala jsem si misto cipku klasicka atb.

Me prave gynekolozka tvrdila, ze jen atb pilulku nestaci a ze se to musi vylecit lokalne primo v te pochve jinak se toho nezbavime. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat