Streptokok v pochvě furt dokola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 08:45
Streptokoka v pochvě furt dokola

Dobrý den, jsem opravdu, opravdu uz hodne bezradna. Dva měsíce mam strepkokoka v pochvě. Doktorka me nejdriv lecila necim jinym, nez vedela ze steru co to je. Nacpala do me tolik veci a nic nepomohlo. Pouzivam od Hádka přírodní věci, protože uz jsem do sebe nechtěla cpat chemii a k tomu vaginální probiotika. Opět nic. Dneska jsem byla opět u doktorky, s tím že me svedi neustále( ne furt, ale je to uz opravdu otravne) pysky, nic víc a že se toho nemůžu prostě zbavit. Napsala mi Gynoflor… Mame s tim někdo zkušenosti? Pomůže to vůbec? Nebo to jsou opět vyhozené peníze? Pokud mate někdo osobní zkušenosti jak se toho blbého streptokoka alespoň dočasně „zbavit“, prosím hrnte je sem, budu ráda za kazdou radu :zed: :zed: :zed: :,( :,( :,(

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 16.04.18 08:59

Streptokok je bakterie, která se nachází v trávicím traktu a i když ti léky mohou pomoct, můžeš si je zanést zpět při nesprávné hygieně nebo partner při sexu. Možná bych zkusila pravidelně používat Rosalgin, je sice dražší, ale slyšela jsem na něj jen chválu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:09

Asi se te nepotesim. Ja se streptokokem ziju asi cely zivot a nefunguje nic. ATB ho zlikbiduji jen docasne. Nesvedi me to pouze pokud dodrzuji hygienu vyhradne Lactacydem Sensitive a pokud mozno nejim sladke, nebo jen zcela vyjimecne. Staci male poruseni a svedeni je zpet. Jo a oralni sex a podobne cunacinky tomu taky moc nepridaji :zed:
Takze doporucuji najit neco, co bude u tebe fungovat, smirit se s tim a na leky se vykaslat.
K. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:29
@Anonymní píše:
Asi se te nepotesim. Ja se streptokokem ziju asi cely zivot a nefunguje nic. ATB ho zlikbiduji jen docasne. Nesvedi me to pouze pokud dodrzuji hygienu vyhradne Lactacydem Sensitive a pokud mozno nejim sladke, nebo jen zcela vyjimecne. Staci male poruseni a svedeni je zpet. Jo a oralni sex a podobne cunacinky tomu taky moc nepridaji :zed:
Takze doporucuji najit neco, co bude u tebe fungovat, smirit se s tim a na leky se vykaslat.
K. :mavam:

S tím ja nějak počítám :think: ale jde mi k to že mám natekly pysk jem jeden a ten svědí, třeba když déle chodím, nebo tak, ne že by to bylo furt ale je to velmi neprijemne. Podle me mam tu sliznici od těch prášku gak poskozenou ze u nas sex bez lubrikantu neni mozny a to jsme jsme meli min 2 mesice pauzu… Je to hrozný :pocitac:

ElucaK
Kecalka 221 příspěvků 16.04.18 09:35

Jo tak to netusim, s tim problem nemam. A myslis, ze to opravdu souvisi s gynekologii? Co treba alergie na praci prasek nebo vlozky/intimky apod., material spodniho pradla.. Nebo neni uvnitr nejaky absces? Co se poptat na koznim? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:48

@ElucaK

Mela jsem x kultivaci za 2/3 mesicu a furt stejne výsledky. Nic nového nepoužívám, takže nevím co by se u me takhle projevilo. Prý stačí když máš průjem a jak jsou ty otvory blízko u sebe tak se tam ta bakterie dostane :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem opravdu, opravdu uz hodne bezradna. Dva měsíce mam strepkokoka v pochvě. Doktorka me nejdriv lecila necim jinym, nez vedela ze steru co to je. Nacpala do me tolik veci a nic nepomohlo. Pouzivam od Hádka přírodní věci, protože uz jsem do sebe nechtěla cpat chemii a k tomu vaginální probiotika. Opět nic. Dneska jsem byla opět u doktorky, s tím že me svedi neustále( ne furt, ale je to uz opravdu otravne) pysky, nic víc a že se toho nemůžu prostě zbavit. Napsala mi Gynoflor… Mame s tim někdo zkušenosti? Pomůže to vůbec? Nebo to jsou opět vyhozené peníze? Pokud mate někdo osobní zkušenosti jak se toho blbého streptokoka alespoň dočasně „zbavit“, prosím hrnte je sem, budu ráda za kazdou radu :zed: :zed: :zed: :,( :,( :,(

A přeléčil se i partner? Já jsem streptokoka léčila řadu měsíců, doktorka mi dávala různá antibiotika, čípky… a pořád nic nepomohlo. Pomohlo až když mně i partnerovi předepsala Dalacin (partnerovi tablety, mně krém a tablety) a byl pokoj. Řada doktorů říká, že streptokok se tam prostě bude pořád opakovat a vůbec je nenapadne řešit i partnera, ale naštěstí se našla rozumná doktorka, která přeléčila i partnera (který ale žádné obtíže subjektivně nepociťoval) a bylo to vyřešený.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:56
@Anonymní píše:
A přeléčil se i partner? Já jsem streptokoka léčila řadu měsíců, doktorka mi dávala různá antibiotika, čípky… a pořád nic nepomohlo. Pomohlo až když mně i partnerovi předepsala Dalacin (partnerovi tablety, mně krém a tablety) a byl pokoj. Řada doktorů říká, že streptokok se tam prostě bude pořád opakovat a vůbec je nenapadne řešit i partnera, ale naštěstí se našla rozumná doktorka, která přeléčila i partnera (který ale žádné obtíže subjektivně nepociťoval) a bylo to vyřešený.

Mastil se mastička co jsem měla já, e jelikož používáme kondomy a me to nepomahalo, tak se přestalo :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 10:02
@Anonymní píše:
Mastil se mastička co jsem měla já, e jelikož používáme kondomy a me to nepomahalo, tak se přestalo :nevim:

A ten Dalacin ti zkoušela doktorka předepsat? mně do té doby nepomáhalo nic (brala jsem asi čtvery antibiotika postupně, zkoušela asi troje čípky) a až ten Dalacin pomohl. případně mě napadá, zkus si skočit na venerologii (je v každé větší nemocnici - oddělení dermatovenero­logie), často tam objeví ještě něco, co gyndařka nezjistí, něco přidruženého a třeba to budou zkoušet léčit jinak. A dalším bodem je strava, zkus jíst nějakou dobu méně mléčných výrobků a méně cukru, tělo pak v pochvě vytvoří prostředí, které se bakteriím nelíbí a pochcípají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 10:10
@Anonymní píše:
A ten Dalacin ti zkoušela doktorka předepsat? mně do té doby nepomáhalo nic (brala jsem asi čtvery antibiotika postupně, zkoušela asi troje čípky) a až ten Dalacin pomohl. případně mě napadá, zkus si skočit na venerologii (je v každé větší nemocnici - oddělení dermatovenero­logie), často tam objeví ještě něco, co gyndařka nezjistí, něco přidruženého a třeba to budou zkoušet léčit jinak. A dalším bodem je strava, zkus jíst nějakou dobu méně mléčných výrobků a méně cukru, tělo pak v pochvě vytvoří prostředí, které se bakteriím nelíbí a pochcípají.

Nic takového mi nenapsala, už se mi tam nechce ani chodit byla jsem tam snad už stokrát za tu dobu. Zkusim zajít a uvidím :( děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >