Streptokoková infekce na rukou?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 06:03
Streptokokova infekce na rukou?

Ahoj, mam dotaz, vcera po koupani jsem se vsimla, ze se synovi loupe kuze na malickach a trochu i na prstenickach. Neni to zarudle, neboli to, jen proste sucha kuze. Je ted proselavam anginu, ale striktne jsem se od nej drzela dal. Navic mi tvrdi, ze uz to ma delsi dobu, dovno predtim nez jsem onemocnela. I kdyz na jeho odhad casu se zase nemuzu uplne spolehnout. Co jsem kde nacetla, mohla by to byt streptokokova infekce. Je mozne, ze jsem ja nakazila se svoji anginou " jeho ruce " streptokokem nebo on me? Nebo je to neco jineho? Nemate, prosim, zkusenost? :(
Dekuji.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8263 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 06:06

Neni tohle u spalove anginy?

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 26.02.18 06:13

A neni to spis plisen? syn mel neco podobneho na nohou. stejne bude nejlepsi zajit na kozni.

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 06:20

Spalova angina?? Jezisi, nedes me. Jine priznaky anginy nema :nevim:

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 06:21
@nozu píše:
A neni to spis plisen? syn mel neco podobneho na nohou. stejne bude nejlepsi zajit na kozni.

Myslis na kozni? Ne k detske? :(

ivašot.
Kelišová 5934 příspěvků 26.02.18 06:44

Synovi se takhle loupala kůže na prstech po prodělané streptokokové an­gíně

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 06:53
@ivašot. píše:
Synovi se takhle loupala kůže na prstech po prodělané streptokokové angíně

Ale neni mozne, ze by u nej probehla angina bez povsimnuti..Nebyl nemocny hrozne dlouho. :(

Verun83
Echt Kelišová 8263 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 07:11
@tabitta píše:
Ale neni mozne, ze by u nej probehla angina bez povsimnuti..Nebyl nemocny hrozne dlouho. :(

Nebyl osypany nez si onemocnela ty?

Zavolala bych k detske a rekla, ze ty mas ted anginu a co ma on.

Ja si prave pamatuju z detsky, kdyz jsem nela 2× spalu, ze mi dr koukala na prsty. Desit te nechci. To promin.

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 08:17
@Verun83 píše:
Nebyl osypany nez si onemocnela ty?

Zavolala bych k detske a rekla, ze ty mas ted anginu a co ma on.

Ja si prave pamatuju z detsky, kdyz jsem nela 2× spalu, ze mi dr koukala na prsty. Desit te nechci. To promin.

Vubec, zadna vyrazka, zadne projevy jakekoliv
nemoci. I ted je uplne fit :nevim:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61430 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 08:45
@Verun83 píše:

Zas na druhou stranu, co je na spálové angíně k děšení… 8)

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61430 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 08:46

@tabitta Ještě mě napadlo, nestavíte nebo nerekonstruujete, kluk měl takhle oloupané ruce, když osahával zdi z porobetonu ještě bez omítek… taky nám celkem trvalo, než nám to došlo.

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 26.02.18 09:01
@j.a.n.i1 píše:
@tabitta Ještě mě napadlo, nestavíte nebo nerekonstruujete, kluk měl takhle oloupané ruce, když osahával zdi z porobetonu ještě bez omítek… taky nám celkem trvalo, než nám to došlo.

K deseni je pro me to, ze uz na svoji anginu jsem si vzala den dovolenou, kdyz bude malej nemocnej, budu si muset vzit dalsi, a to mnohem vic. Jsme spolu sami, OCR si z fin. duvodu nemuzu dovolit, tak to musim resit dov. Pak ale trnu, aby mi vystacila do konce roku na prazdniny, reditelska volna apod. Vis? :,(
Zadna rekonstrukce, nic :(

tabitta
Kecalka 387 příspěvků 27.02.18 10:10

Tak to bylo z mrazu :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Nové zprávy z nemocnice: Menzel se už domů nevrátí!

Již od listopadu je Jiří Menzel (80) v péči lékařů. Po prodělaném meningokoku... číst dále >

Jágr fotí vnady Kopřivové u moře: Setkal se s Vítem a dostal varování od Novotného

Modelka Veronika Kopřivová (27) odjela na pár dní do Barcelony, kde si užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama