Streptokoková infekce na rukou?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 06:03
Streptokokova infekce na rukou?

Ahoj, mam dotaz, vcera po koupani jsem se vsimla, ze se synovi loupe kuze na malickach a trochu i na prstenickach. Neni to zarudle, neboli to, jen proste sucha kuze. Je ted proselavam anginu, ale striktne jsem se od nej drzela dal. Navic mi tvrdi, ze uz to ma delsi dobu, dovno predtim nez jsem onemocnela. I kdyz na jeho odhad casu se zase nemuzu uplne spolehnout. Co jsem kde nacetla, mohla by to byt streptokokova infekce. Je mozne, ze jsem ja nakazila se svoji anginou " jeho ruce " streptokokem nebo on me? Nebo je to neco jineho? Nemate, prosim, zkusenost? :(
Dekuji.

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 06:06

Neni tohle u spalove anginy?

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 26.02.18 06:13

A neni to spis plisen? syn mel neco podobneho na nohou. stejne bude nejlepsi zajit na kozni.

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 06:20

Spalova angina?? Jezisi, nedes me. Jine priznaky anginy nema :nevim:

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 06:21
@nozu píše:
A neni to spis plisen? syn mel neco podobneho na nohou. stejne bude nejlepsi zajit na kozni.

Myslis na kozni? Ne k detske? :(

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 26.02.18 06:44

Synovi se takhle loupala kůže na prstech po prodělané streptokokové an­gíně

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 06:53
@ivašot. píše:
Synovi se takhle loupala kůže na prstech po prodělané streptokokové angíně

Ale neni mozne, ze by u nej probehla angina bez povsimnuti..Nebyl nemocny hrozne dlouho. :(

Verun83
Echt Kelišová 8759 příspěvků 33 inzerátů 26.02.18 07:11
@tabitta píše:
Ale neni mozne, ze by u nej probehla angina bez povsimnuti..Nebyl nemocny hrozne dlouho. :(

Nebyl osypany nez si onemocnela ty?

Zavolala bych k detske a rekla, ze ty mas ted anginu a co ma on.

Ja si prave pamatuju z detsky, kdyz jsem nela 2× spalu, ze mi dr koukala na prsty. Desit te nechci. To promin.

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 08:17
@Verun83 píše:
Nebyl osypany nez si onemocnela ty?

Zavolala bych k detske a rekla, ze ty mas ted anginu a co ma on.

Ja si prave pamatuju z detsky, kdyz jsem nela 2× spalu, ze mi dr koukala na prsty. Desit te nechci. To promin.

Vubec, zadna vyrazka, zadne projevy jakekoliv
nemoci. I ted je uplne fit :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 08:45
@Verun83 píše:

Zas na druhou stranu, co je na spálové angíně k děšení… 8)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 08:46

@tabitta Ještě mě napadlo, nestavíte nebo nerekonstruujete, kluk měl takhle oloupané ruce, když osahával zdi z porobetonu ještě bez omítek… taky nám celkem trvalo, než nám to došlo.

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 26.02.18 09:01
@j.a.n.i1 píše:
@tabitta Ještě mě napadlo, nestavíte nebo nerekonstruujete, kluk měl takhle oloupané ruce, když osahával zdi z porobetonu ještě bez omítek… taky nám celkem trvalo, než nám to došlo.

K deseni je pro me to, ze uz na svoji anginu jsem si vzala den dovolenou, kdyz bude malej nemocnej, budu si muset vzit dalsi, a to mnohem vic. Jsme spolu sami, OCR si z fin. duvodu nemuzu dovolit, tak to musim resit dov. Pak ale trnu, aby mi vystacila do konce roku na prazdniny, reditelska volna apod. Vis? :,(
Zadna rekonstrukce, nic :(

tabitta
Kecalka 439 příspěvků 27.02.18 10:10

Tak to bylo z mrazu :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >