Stres a špatná psychika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adelkaprdelka
Nováček 3 příspěvky 16.07.19 10:41
Stres a špatná psychika

Ahoj prosím jak se zbavit stresu a řešit psychickou stránku v těhotenství? Je to čím dál horší neustále jsem ve stresu, frustrovana a podobně. Takto to přeci musí mít dopad i na miminko. A AD brát nechci je to zlo. Děkuji za jakékoliv rády.

Reakce:
Beruska118
Povídálka 13 příspěvků 16.07.19 10:45

Mě v prvním těhotenství pomáhali meditace. Každý den jsem meditovala a cítila se o mnoho lépe a lépe zvládala stres a vše kolem. Doporučuji zkusit meditace ať už vedené, nebo ne je to úplně jedno. Mě pomohl tento návod a třeba pomůže i vám, kde je krok za krokem jak meditovat.
https://cestarelaxace.cz/…ce-pruvodce/
Hlavně se toho nebojte a meditujte :)

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 16.07.19 10:56

AD nejsou zlo, jsou to léky co zachraňují životy, manželství a případně vedou k netraumatizování dítěte tím, že matka je utopená ve své depresi a není schopná naplňovat potřeby dítěte. Existují účinné léky, které jsou bezpečné jak během těhotenství, tak během kojení.

Ale ty potřebuješ vstoupit do psychoterapie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 12:12

@Ou přesně tak, bez AD bych nemohla fungovat, někdy jsou potřeba, já při prvním těhotenství brala a dcera je v pořádku, teď jsem v osmém týdnu a nebýt AD tak jsem psychicky na dně. Snažím se na sobě i pracovat, meditace, pozitivní myšlení, to je potřeba.

Váš příspěvek
Reklama