Stres a zdravotní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 01.05.18 10:39
Stres a zdravotni potize

Ahoj, jsem ted ve velkem stresu a odrazi se to na mem zdravi :( nechci tu rozebirat duvod stresu, je to citlive a neprijemne. Jde mi o to ze mam 3 den stavy jako je buseni srdce, tlak a paleni na hrudi v levo u srdce, zacne se mi motat hlava a nabiha mi husy kuze. Nekde jsem cetla ze bych mela brat horcik, nevite co jeste telu pridat pri tomto stresovem obdobi. K psychologovi nechci, bojim se ze mi to akorat ted pritizi. O vikendu jsem byla pit s kamaradkou, nic extra ale zniceho nic jsem omdlela :nevim:

Reklama

Reakce:

smajlik345
Kecalka 270 příspěvků 01.05.18 10:57

@Nicollka1993 přestat pít i kapka může uškodit. A začít poslouchat své tělo. Tyto stavy a dlouhodobý stres jsem měla taky. Pomohlo mi začít pozitivně myslet, přestat řešit své zdravotní problémy jako důsledek, ale začít řešít přičinu proč je mám a poslouchat své tělo. Ono ty řekne proč ty je jak ty je a na tobě je odstranít přičínu aby odešel i důsledek

Anonymní  01.05.18 11:59

@Nicollka1993 řešila jsem tohle několik let. Jediná pomoc je vyřešit právě tu příčinu, i když to někdy bývá téměř nemožné. Jinak vlastně jen potlačuješ důsledky. V mém případě to znamenalo vyměnit práci, přestěhovat se… Snaž se víc odpočívat, udělat si radost, víc si dopřát…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama