Reklama

Stres a zdravotní potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 01.05.18 10:39
Stres a zdravotni potize

Ahoj, jsem ted ve velkem stresu a odrazi se to na mem zdravi :( nechci tu rozebirat duvod stresu, je to citlive a neprijemne. Jde mi o to ze mam 3 den stavy jako je buseni srdce, tlak a paleni na hrudi v levo u srdce, zacne se mi motat hlava a nabiha mi husy kuze. Nekde jsem cetla ze bych mela brat horcik, nevite co jeste telu pridat pri tomto stresovem obdobi. K psychologovi nechci, bojim se ze mi to akorat ted pritizi. O vikendu jsem byla pit s kamaradkou, nic extra ale zniceho nic jsem omdlela :nevim:

Reklama

Reakce:

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 01.05.18 10:57

@Nicollka1993 přestat pít i kapka může uškodit. A začít poslouchat své tělo. Tyto stavy a dlouhodobý stres jsem měla taky. Pomohlo mi začít pozitivně myslet, přestat řešit své zdravotní problémy jako důsledek, ale začít řešít přičinu proč je mám a poslouchat své tělo. Ono ty řekne proč ty je jak ty je a na tobě je odstranít přičínu aby odešel i důsledek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 11:59

@Nicollka1993 řešila jsem tohle několik let. Jediná pomoc je vyřešit právě tu příčinu, i když to někdy bývá téměř nemožné. Jinak vlastně jen potlačuješ důsledky. V mém případě to znamenalo vyměnit práci, přestěhovat se… Snaž se víc odpočívat, udělat si radost, víc si dopřát…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama