Stres po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 22:07
Stres po rozchodu

Dobry den jsem skoro 3 mesice po rozchodu a obcas prochazim strasnym stresem :( ex me psychicky tyral a ja sem uplne hotova utekla sem doslova od neho i s detma mam dve maly deti.. jak sem odesla sla sem na potrat.. bydlim u rodicu ktery me stresujou taky(vsechno jim vadi co delam ja nebo deti) jsem uplne vydeptana nepomahaj mi s detma ani se o ne nezajimaj.. furt jezdej nekam na vylety bez nas jen aby nemuseli bejt doma a kdyz me nekam vesmou tak jim to vadi nevim co mam delat proste si myslim ze jsou vsichni proti me bejvalej me furt obtezuje vyvolava mi den co den a stresuje jeste vic :(

Reakce:
Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 20.07.19 22:12

Ahoj, to mě mrzí. Máš jiné možnosti jít jinam? Jsi na mateřské? Rodiče ignoruje snaž se být v Klidu. Třeba by pomohlo změnit číslo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 22:22

@kristyn.g No ani ne nemam dost penez na to a deti jsou male na to abych sla do prace a jaem na materske.. jeho cislo ten uz zablokovala, facebook sem si musela smazat a nakonec si me nasel na instagramu a zacal psat i tam tak jsem ho zablokovala.. je to strasny takovy veci resit jsem z toho hotova obcas premejslim jestli si nemam nechat jit predepsat naky prasky nebo neco nebo to je k nevydrzeni.. a je to hlavne tezky s dvouma detma plus jeste ten natlak ze vsech strach strasny to je :,(

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 20.07.19 23:13
@Anonymní píše:
Dobry den jsem skoro 3 mesice po rozchodu a obcas prochazim strasnym stresem :( ex me psychicky tyral a ja sem uplne hotova utekla sem doslova od neho i s detma mam dve maly deti.. jak sem odesla sla sem na potrat.. bydlim u rodicu ktery me stresujou taky(vsechno jim vadi co delam ja nebo deti) jsem uplne vydeptana nepomahaj mi s detma ani se o ne nezajimaj.. furt jezdej nekam na vylety bez nas jen aby nemuseli bejt doma a kdyz me nekam vesmou tak jim to vadi nevim co mam delat proste si myslim ze jsou vsichni proti me bejvalej me furt obtezuje vyvolava mi den co den a stresuje jeste vic :(

Tak si najdi svůj byt. Těžko chtít po rodičích, kteří už asi měli svůj klid, a ty se jim tam nastehujes i s dětma, aby byli nějak extra nadšení. Už vidím svoji mámu, máme se rády ale nastěhovat se jí tam i s dětma, tak ji asi trefí. Tak bych pro ně měla trochu pochopení. Chodíš do práce? Tak se trochu seber, pokud jsou rodiče v noci doma, ať děti pohlídaji, ty jsi někam na noční ať si vyděláš, přispívaš jim něco? Možná znim neempaticky ale musíš se trochu sebrat. Stěžovat si na okolí ti stejně nepomůže. S rodiči bych si promluvila o hlídání, že si najdeš práci a co nejdříve se osamostatníš. Ex bych poslala jen číslo účtu kam má posílat alimenty a víc se s ním nebavila. Jinak je mi to líto, věřím, že je to celý psychicky náročný. Drž se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 10:39

Co nejdřív požádej soud o stanovení alimentů a výživné na sebe, pokud je dítě mladší 2 let. Rodiče popros o dočasné hlídání, najdi si brigádu a vydělej si na kauci na vlastní podnájem. 1+1 vám do začátku bohatě stačí. A jestli je dětem víc než 6 měsíců, dej je do jeslí a jdi pracovat na plný úvazek. Nikdo neříká, že rodičák musíš vyčerpat. Prostě některé ženské si nemůžou dovolit sedět doma na zadku 3 roky. Máš děti, odpovědnost, tak se seber a přestaň obviňovat ostatní, že Tě stresují a vezmi svůj život zase do vlastních rukou. Určitě to nebude jednoduché, ale nemáš na výběr. Rodiče vás opravdu nemusí brát na výlety. Přístřeší poskytli, snad jsi jim řekla, že jsi vděčná, že to udělali. Předpokládám, že na oplátku funguješ, uklízíš, vaříš, chodíš jim nakupovat… Mí rodiče by pro mě třeba udělali cokoli, dali by mi všechno, ale manželovi rodiče takoví nejsou. Jejich děti v 18 šli z domu, a dělej co umíš, starej se o sebe sám. Jsou zvyklí na svůj klid, ani vnoučata tam dlouho nechtějí, a to jsou už děti samostatné, školáci. Menší děti omítali hlídat. Ti by děti doma nesnesli déle než týden. Jestli jsou Tví rodiče stejní jako manželovi a ty jim doma zacláníš už 3 měsíce i s dětmi, tak musí být neskutečně nervozní a podráždění. Zajisti si co nejdřív vlastní bydlení, to jediné pomůže vašim vztahům. Na ex nereaguj, hlavně si nech vše stanovit soudně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 11:16
@Anonymní píše:
Co nejdřív požádej soud o stanovení alimentů a výživné na sebe, pokud je dítě mladší 2 let. Rodiče popros o dočasné hlídání, najdi si brigádu a vydělej si na kauci na vlastní podnájem. 1+1 vám do začátku bohatě stačí. A jestli je dětem víc než 6 měsíců, dej je do jeslí a jdi pracovat na plný úvazek. Nikdo neříká, že rodičák musíš vyčerpat. Prostě některé ženské si nemůžou dovolit sedět doma na zadku 3 roky. Máš děti, odpovědnost, tak se seber a přestaň obviňovat ostatní, že Tě stresují a vezmi svůj život zase do vlastních rukou. Určitě to nebude jednoduché, ale nemáš na výběr. Rodiče vás opravdu nemusí brát na výlety. Přístřeší poskytli, snad jsi jim řekla, že jsi vděčná, že to udělali. Předpokládám, že na oplátku funguješ, uklízíš, vaříš, chodíš jim nakupovat… Mí rodiče by pro mě třeba udělali cokoli, dali by mi všechno, ale manželovi rodiče takoví nejsou. Jejich děti v 18 šli z domu, a dělej co umíš, starej se o sebe sám. Jsou zvyklí na svůj klid, ani vnoučata tam dlouho nechtějí, a to jsou už děti samostatné, školáci. Menší děti omítali hlídat. Ti by děti doma nesnesli déle než týden. Jestli jsou Tví rodiče stejní jako manželovi a ty jim doma zacláníš už 3 měsíce i s dětmi, tak musí být neskutečně nervozní a podráždění. Zajisti si co nejdřív vlastní bydlení, to jediné pomůže vašim vztahům. Na ex nereaguj, hlavně si nech vše stanovit soudně.
Prestane jsou takovy moji rodice od 18 jsem snima nebydlela a tet jsem se musela vratit po 5 letech.. deti hlidat nechtej rikaj ze oni beze nevydrzej ze musim bejt snima doma.. pritom vim ze deti by to zvladli a zvykli si ale oni asi nechtej je hlidat.. chtela sem jit aspon na polovicni uvazek na dva dny to by pro zacatek stacilo ale oni mi je nechtej pohlidat.. pomaham jim co jen muzu uklizim varim nakupuju ale aj tak mi vycitaj ze myslim jen na sebe ze nic nedelam a oni musej vsechno kupovat.. je jim 40 let tak az tak stary nejsou aby museli chtit az tak klid nebo snad jo nevim no asi sem na chyba ja sama.. :think:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 11:26
@Anonymní píše:
Jeste jim i prispivam na najem polovinu z toho co ja beru a malo jim to je chteli vic odeme ale ja si jen tak nemuzu dovolit.. takze jim prispivam na najem nakuju jidlo detem a sobe furt koupim odelenne aby nemuseli kupovat oni.. varim uklizim a furt si stezujou deti si sorva vsimnou jen na ne nadavaj.. kdyz se snima bavim sorva na me promluvi.. ale zase deti uz tu jsou zvyknuty a ja nevim jestli je dobry snima furt menit bydliste za tento rok uz sme se jednou stehovali i s ex a ja od nej odesla a tet sem u mami tak mi to pride divny zase do dalsiho novyho se stehovat…
Váš příspěvek
Reklama