Střešní jazyková škola jak moc potřebuju umět jazyky?

1
4.8.20 00:35

Střešní jazyková škola jak moc potřebuju umět jazyky?

Dobrý den, chci se zeptat chci jít na jazykovou střední školu, ale umím jen trochu německy a trochu angličtinu ale nic moc a já nevím jestli se ten jazyk musí umět pořádně nebo jak to je a po prázdninách už jdu do 9 třídy a já vůbec nevím nikde to nepisou budu ráda za každou odpověď. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5004
4.8.20 04:35

Cim vic tím líp. Pak budeš mít problém s doháněním uciva. Když si třeba vybereš školu se zaměřením na matematiku tak je tam předpoklad, že ji umíš a rozumíš víc než ten kdo jde na něco vseobecnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4287
4.8.20 04:36

To je vtip tahle otázka? Máš umět učivo základní školy velmi dobře. Měla bys mít určité vlohy pro jazyky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27165
4.8.20 06:54
@Nikola46 píše:
Dobrý den, chci se zeptat chci jít na jazykovou střední školu, ale umím jen trochu německy a trochu angličtinu ale nic moc a já nevím jestli se ten jazyk musí umět pořádně nebo jak to je a po prázdninách už jdu do 9 třídy a já vůbec nevím nikde to nepisou budu ráda za každou odpověď. :P

A co jsi těch 8 let, nebo jak dlouho se teď jazyky učí na základce, dělala? Při přechodu na střední jsem bojovala s angličtinou fest, protože na základce jsem ji měla jen 2 roky a učil nás učitel, co byl 2 lekce před námi. Výslovnost jako náš prezident. Musela jsem zabrat a ještě se začít učit v 15 nově němčinu. Jestli ti jazyky moc nejdou, vyber si radši něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22408
4.8.20 07:08

Na jazykovou školu jde ten, kdo má na jazyky nadání. Tobě nejde ani čeština, takže bys měla sve plány asi přehodnotit. Abys nebyla nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 09:12

Tak jazyková jsou gymnázia. Jedno jsem v pravěku navštěvovala, angličtinu jsem měla při nástupu na úrovni B1 a francouzštinou jsem byla nepolíbená, začínalo se od nuly. Střední jazyková škola jako ne-gymnázium není nebo o ní nevím. Na gymnázium musíš mít dobré známky a zvládnout přijímačky, ale to určitě víš. Pokud tě baví jazyky a nechceš na gympl, zkus hotelovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama