Reklama

Stresuju ve 38 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denyliah
Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 21:22
Stresuju ve 38 tt těhotenství

Ahoj holky…
mám dotaz.. vím, že už to mám za pár, místa v břichu fakt už není.. ale předevčírem jsem měla poslíčkovou noc.. kontrakce byly cca po 10 minutách, dala jsem si sprchu, šla spát.. ráno pohoda.. břicho tvrdne, klasika.. no včera a dneska jsem si ale uvědomila, že malá je taková “klidná”.. pohyby sice cítím, dneska několikrát.. ale nejsou tak intenzivní.. je to takové “překulím se, aby se neřeklo”.. je to normální? Já nechci plašit, zítra si zavolám na gynekologii (jinak každý týden ozvy jsou v pořádku).. nemyslím si, že je to na pohotovost, když malou cítím..
Máte nebo měla jste s tím některá zkušenost?
Příjde mi, že jsem teď poslední týden uzlíček nervů.. myslím i na blbosti.. mám strach ze všeho :( :,(
Děkuju za odpovědi

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 18.03.18 21:27

Mě malá dělala to samé :D teda nikdy nebyla moc aktivní, ale ke konci se mi stávalo že jsem ji za den cítila třeba jen 2-3×..prostě asi měla málo místa, protože jsem měla fakt malé bříško :dance: dej na instinkt a pokud ji cítíš neplašila bych :kytka: přeji pevné nervy a rychlý porod :hug:

Jareach
Kecalka 104 příspěvků 18.03.18 21:30

Klid. Dokud nějaké pohyby cítíte, je to dobré. Já jsem ve 39tt a také to není každý den stejná intenzita. A to tam je pěkný divoch. Můžete zkusit sníst něco, co obvykle miminko povzbudí. Přeji fajn závěr těhotenství a rychlý porod bez komplikací.

Denyliah
Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 21:32

Děkuji.. snad už to bude zachvilku.. ty poslední týdny jsou fakt už na houby :lol: všechno mě bolí, navíc přemýšlím nad blbostma :roll: teď ještě jedné známé neskončil porod dobře.. no už ať je malá na světě a stresuju se z něčeho jiného :lol: :lol:

Denyliah
Povídálka 14 příspěvků 18.03.18 21:35

@Jareach právě, že malá je taky docela divoch :think: proto mě to tak “vylekalo”.. Vám taky klidný porod :palec: hlavně zdravíčko prdelce

Uživatel je onlineKalukap
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 18.03.18 22:05

Je to normální, mimčo už má méně místa, taky jsem to tak měla. Ale nám na předporodním kurzu radili, že pokud máme špatný pocit, je lepší přijet zbytečně, nechat se zkontrolovat. Takže pokud cítíš něco špatně, jeď, vyhodit tě bez vyšetření nemůžou. Přeju pohodový porod. :mavam:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 18.03.18 22:08

@Denyliah já jsem tohle měla pár dní před porodem, klid před bouří. Jindy vyvadel psi kusy a pamatuji si, že jeden den jsem taky plasila, že se hýbe strašně málo. Až večer se rozjel a den nato mi hrozně spadlo břicho a za další tři dny byl malý na světě.

Annnit
Kecalka 153 příspěvků 18.03.18 22:09

Ahoj, myslim, ze je to normalni. Ja tak tyden pred porodem syna taky citila o dost min. Jeden vecer uz jsem uvazovala, jestli nezajedu na pohotovost, temer jsem o nem cely den nevedela. Nakonec jsem jela, ale rodit :mrgreen: Takze bych spis rekla, ze se to uz hodne blizi. Ale pokud te to hodne stresuje, zajed si k doktorovi. Nikdo se zlobit nebude. Drzim pesti!

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 18.03.18 22:19

Ja taky ted cítím hodně málo… jsem teprve 30tt. Mám strach, na jedněch stránkách jsem našla že to je normální, že místa ubývá, na druhých jsem našla že bych měla jít na pohotovost 8o musím přežít do zítra, přijde za mnou PA a zeptám se ji

Denyliah
Povídálka 14 příspěvků 19.03.18 01:58

@Vladimirovna
Tak držím palečky a pak dej vědět, co ti na to řekla.. jsem zvědavá. Já dneska volám na gyndu.
ps Malá mě do ted válcovala.. asi prostě teď přes den spávala a řádí v noci.. resp. zrána :roll: 8)
Ale i tak radši zajdu na kontrolu dřív..
holky děkuju a těhulky, opatrujte se :srdce:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 19.03.18 13:04

@Denyliah tak jsem úplně v pohode. PA je velmi zkušená a nahmatala přesnou polohu ditete. Dokázala určit úplně přesně jak tam malá leží (bylo to trochu nepříjemne ale dalo se přezit) a že je v takové poloze, že vlastně boucha do plodove vody. Cítím ji, jen méně silne. :mrgreen: co ty?

Denyliah
Povídálka 14 příspěvků 20.03.18 19:32

@Vladimirovna No tak to je super :palec: :palec:
Já jsem nakonec nikde nebyla.. ona mi totiž malá začla v břichu skákat kolem 1-2 ráno.. a od té doby ji cítím pořád. Zítra mám svoji klasickou kontrolu u Dr. tak mu o tom řeknu :oops:
A kdy máte přesně termín :srdce:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 20.03.18 19:49

@Denyliah tak to je dobře, to se stává no :-) 29.kvetna

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >