Střevní a žaludeční problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyska
Stálice 95 příspěvků 23.03.18 11:19
Střevní a žaludeční problémy

Ahoj neměla některá z vás podobné potíže jak já? Jsem hrozně nadmuta a přitom ze mě žádný vzduch nejde, myslím tím prd… Celý břicho i žaludek poboliva, někdy je mi na zvracení. Už myslím na nejhorsi :,(. Stolici mám řidší ale průjem ne. Jsem hodně velkej nervak, a stres mám dennodenně, vše si moc beru. Jinak beru několik let antidepresiva na uzkostnou poruchu… Může to být z nervů nebo i něco vážného? Mám to tak týden vtahu. Samozřejmě k dr. zajdu pokud to nebude lepší ale jen se ptám na to zda některá taky máte něco podobného, nebo někdy měla. Děkuji. No a už zas brečím…

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.03.18 11:22

Zkus komínový čaj nebo fenyklový. Nebreč, to ti jen přitíží :hug:

Edit: kmínový :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.03.18 v 11:30

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 11:22

@katyska nejspíš nervy.. ty strašně moc dokážou hlavně v zažívání.. pokud chceš mít jistotu, objedej se na gastro.. ale spíš bych upravila jídelníček o nenadýmavé potraviny a naučila se zpracovat ten stres :think:

lachtanice86
Kelišová 6365 příspěvků 23.03.18 11:25

Doporučuji méně stresu a jiný jídelníček

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 11:27
@radkka píše:
Zkus komínovýčaj nebo fenyklový. Nebreč, to ti jen přitíží :hug:
:mrgreen: čaj z komína :D
Ne sranda, pěkný překlep.

Nemůže to být žaludeční vřed? Šla bych na nějaké vyšetření.

freeport
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 23.03.18 11:29

Prosím te, takové stavy mám několikrát doroka. nejis víc zeleniny? nafukuje me i kuskus, ryze.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.03.18 11:29
@Aries6 píše: :mrgreen: čaj z komína :D
Ne sranda, pěkný překlep.Nemůže to být žaludeční vřed? Šla bych na nějaké vyšetření.

Ježíš :mrgreen: pardon :oops: :oops:

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 11:37
@radkka píše:
Ježíš :mrgreen: pardon :oops: :oops:

Taky píšu občas bludy. Navíc jsem typ, co čte slovo jako celek, tak si toho ani nevšimnu. Nemohla bych učit češtinu a kontrolovat diktáty.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.03.18 11:41
@Aries6 píše:
Taky píšu občas bludy. Navíc jsem typ, co čte slovo jako celek, tak si toho ani nevšimnu. Nemohla bych učit češtinu a kontrolovat diktáty.

Já si rozbila mobil, mám nějaký krám, se kterým si moc nerozumím, teda konkrétně s jeho klávesnicí :roll: dřív se mi to tolik nestávalo, teď pořád… Aurokorekce je sviňa :mrgreen:

katyska
Stálice 95 příspěvků 23.03.18 12:10

Všem moc děkuji holky. Jste zlatíčka. :*

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 23.03.18 12:15
@radkka píše:
Já si rozbila mobil, mám nějaký krám, se kterým si moc nerozumím, teda konkrétně s jeho klávesnicí :roll: dřív se mi to tolik nestávalo, teď pořád… Aurokorekce je sviňa :mrgreen:

Jeeee, tak to chápu. Já jsem výhradně na PC. Mobil mám ještě tlačítkový bez netu. Když si jednou za čas vezmu tablet - manžel je PC a chci na internet, tak zuřím. Radši jen čtu a nepíšu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >