Střevní chřipka a ztráta mléka

2844
8.10.19 11:59

Střevní chřipka a ztráta mléka

Zdravím a prosim o radu. Postupně nas celou rodinu trápí střevní chřipka. Dnes to padlo na mě. Naposledy jsem jedla včera večer, ale jen trochu, protože mi už bylo divne. S pitím je to bídný, cokoliv do sebe dostanu, jde obratem ven. A hlavní problém je ten, že se mi asi kvůli tomu přestává dělat mléko. Nebo nevím co, ale dcera (necelé 2 mesice) dnes pije strašně špatně, odrtahava se, mléko neteče, spouštěcí reflex nikde, holka řve asi teda hlady…
Nemáte někdo s tím zkušenost? Co pomůže na snížení úbytku mléka a zároveň je aspoň nějaká šance, že to hned nevyzvracim? Odpocinek nelripada v uvahu, kojence nikdo nepohlida, jedno dite ma silenej prujem a druhy naštěstí zdravy, ale do školky ho moc dávat nechci, kdyby to taky chytil, tak ať tam nenakazi ostatní. Moc díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13476
8.10.19 12:02

Hlavně hodně pít. Já byla nemocná teď 2 týdny, skoro nic sem nejedla, měla sem antibiotika a kojit sem ani nemohla, tak sem hodně pila aspoň, kojící čaje, a co nejčastěji odsavala, aby se mléko pořád dělalo a malý byl zatím na um, jak mi bylo lépe a dobrala sem léky tam sme zas zacli kojit jako předtím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
8.10.19 12:07

@Kriss Tina Ano, o to se snažím, ale jaksi vše, co do sebe dostanu, hned letí ven. Už je mi zle jen při pohledu na hrnek. Teď jsem si uvědomila, že jsme synovi koupili rehydratacni roztok, tak zkusím ten. A je super, že se ti podařilo zpátky kojit, myslela jsem, že to je sci fi, za těchto okolností. Tak snad dopadneme taky dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
8.10.19 12:20

U prvniho jsem měla cca v jeho 2mesicich angínu, nejedla jsem, nepila a na mléku to bylo znát. Malej najednou řval už po hodině, i když jsem ho začala přikládat k oběma prsům, i když předtím jsem kojila jen z jednoho nastřídačku. Prikládala jsem dle potřeby a postupně se to, spolu se zdravotním stavem, zlepšovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
8.10.19 12:26

Ja mela behem koheni dvou deti strevni chripku asi 3× a nikdy jsem ubytek teda nepozorovala. A to jsem jednou mela opravdu silenou. Zkousela jsi colu po lzickach? To mi vzdycky pomuze. Nebo pockej, az se zaludek uklidni, treba hodinku, dve a pak zkusit po lzicce Drzim palce, chapu jak je to s detma na dve veci, kdyz neni oddech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama