Střevní chřipka - jak dlouho, co na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SestrickaPetricka
Stálice 53 příspěvků 25.10.14 12:16
Střevní chřipka-jak dlouho,co na to..?

Ahoj. Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti se střevní chřipkou. Jak dlouho může trvat a co vám na to zabírá?
Už si nevím rady. Od minulé soboty (tzn.8.den)jen se…u, záchod obývám 12hod. denně, 6kg dole…včera se to zdálo být na ústupu, ale prdlajs. :zed: K doktorovi nemá cenu chodit(hlavně bych se po cestě možná i pos…), prý je toho teď hodně, a jelikož nemám zatím problém do sebe dostat tekutiny, tak se chci zeptat ještě na vaše rady.
Smecta, endiaron, to vše mám nasazeno…už jsem přešla i na rum s borůvkami-to se teda o hodně zlepšilo, ale žádná sláva to zatím není!
Najde se tu ještě takový „případ“jako já, co by se tak dlouho trápil a něco mu nakonec zabralo??? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30174 příspěvků 25.10.14 12:16

Rum s borůvkami? To slyším poprvé.

elinka90
Závislačka 2636 příspěvků 1 inzerát 25.10.14 12:18

No já si myslím, že to střevní chřipka možná není. Vždy když jsem měla střevní chřipku to bylo 3. den už v pohodě

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 25.10.14 12:21

Dodržuješ dietu? žádné mastné, žádné moc kořeněné, prostě nechat žaludek a střeva vzpamatovat…
hodně tekutin - ideálně voda nebo čaj, minimálně kafe, ne 100% džusy ani nic co by dráždilo

Litta
Extra třída :D 13518 příspěvků 25.10.14 12:22

Taky mi to nezní jak střevní chřipka. Tu když kolem mě všichni chytnou a milostivě mi ji donesou, tak dám půst a druhý den jsem OK. Dr. aspoň zavolej a poraď se s ním.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 25.10.14 12:27

Hlavně vynech mléčné výrobky. Synovi se to po nich pořád vracelo. Po měsíci bez nich jsme se potom k nim zase pomalu a postupně vrátili.

SestrickaPetricka
Stálice 53 příspěvků 25.10.14 12:29

Jj, dietu držím, no pokud se to dneska nezlepší, v pondělí jdu k tomu doktorovi…já tam právě volala v týdnu, a prý nemá cenu chodit, že je toho fakt všude hodně, že by mi dal stejně jen ten Endiaron…ale toto už je neúnosná doba no..a do toho jsem dnes dostala ještě krámy :poblion: :DDD no mazec, no…
A nějaký babský recept by ještě některá neměla?..mě už nic totiž nenapadá… :nevim:

SestrickaPetricka
Stálice 53 příspěvků 25.10.14 12:33

Adelka951 no ty letěly ze mě hned:)
Mě právě ještě nikdy střevní chřipka nepotkala, tak proto si nevím nějak rady… tak když už, tak pořádně asi… :mrgreen:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17049 příspěvků 25.10.14 12:34

Přísnou dietu bez mléčných výrobků, mě líp než endiaron vždy zabírá imodium, podpořila bych to i probiotikama, černý čaj, možná trochu coly, ale ta je spíš na rozhozenej žaludek.

Aríí
Generální žvanilka 24799 příspěvků 25.10.14 12:37

@SestrickaPetric­ka No to je divné. Náš známý skončil v nemocnici taky jakože se střevní chřipkou, ale vyklubala se z toho nějaká úplně jiná bakterie. Skončil na kapačkách. Takže toho doktora by to určitě pro jistotu chtělo.
Jinak je dobré pocucávat studenou Coca Colu. A Smecta + rohlíky, piškoty.

Příspěvek upraven 25.10.14 v 12:49

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 25.10.14 12:41

Teplotu nemáš? Na střevní chřipku mi to příjde dlouho. Není to tak dlouho, co jsem si prošla něčím podobným. Po týdnu, kdy se to nelepšilo jsem si zašla na sono. Tam na nic nepřišli, následoval stěr a zjistili mi campylobakter. Blbě mi bylo ještě měsíc a půl :roll:

mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 25.10.14 12:48

@SestrickaPetric­ka cocacola, mně zabírá. Ale tohle je dlouho, zavolej k dr :think:

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 25.10.14 12:55

A zvracíš nebo „jen“ průjmuješ?

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 25.10.14 12:58

Já jsem to taky tak měla až na to, že jsem do sebe nedostala nic a kámen úrazu byl taky teplej čaj :-D takže dehydratace a nemocnice :-D ale dobré je suchá rýže ;-) a ledovej hořkej čaj. Jinak já to měla od větnamců, takže asi otrava z jídla… :zed:

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 25.10.14 12:59

Dosla bych k dr at ti vezme vzorek stolice na rozbor. To je nejak dlouho.

Jinak zadne cukry-tzn ani piskoty. Ano suchary, varena mrkev, ryze, pecivo bile ne cerstve, zadne ovoce-tam je prirodni cukr. Co si tak vybavuju, tak imodium sice stavi prujem, ale jestli v sobe mas bakterii, tak to v tobe jen zustane, prodlouzi se nemoc.

Smecta, cerne uhli, co zkusit slivovici? Ja na prujem pouzivam od energy drags imun.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >