Reklama

Střevní chřipka nebo těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:36
Střevní chřipka nebo těhitenství

Ahoj holky před 11 dny se nám s přítelem stala nehoda praskl mu po straně kondom a protože jsme nebyli jistý jestli se do mě aspoň trosek dostal tak jsem si skoro po 3 dnech koupila EllaOne. Potom prášku mi bylo fajn. A však v pondělí mě postihli střevní potíže a co jsem se ptala tak některé členy rodiny také. Prsa mě nebolí, nezvětšili se mi a žádné příznaky zatím nemám. Ale i tak mám strach. Protože mě bolí žaludek a chodím častěji na záchod a bolí mě na hrudi a hůř se mi i dýchá. Což by prý mohli být i ze stresu co poslední dobou zažívam. :/ a proto mě zajímají vaše rady a názory

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 22.09.18 16:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky před 11 dny se nám s přítelem stala nehoda praskl mu po straně kondom a protože jsme nebyli jistý jestli se do mě aspoň trosek dostal tak jsem si skoro po 3 dnech koupila EllaOne. Potom prášku mi bylo fajn. A však v pondělí mě postihli střevní potíže a co jsem se ptala tak některé členy rodiny také. Prsa mě nebolí, nezvětšili se mi a žádné příznaky zatím nemám. Ale i tak mám strach. Protože mě bolí žaludek a chodím častěji na záchod a bolí mě na hrudi a hůř se mi i dýchá. Což by prý mohli být i ze stresu co poslední dobou zažívam. :/ a proto mě zajímají vaše rady a názory

A proč si neuděláš test?? Těhotná být můžeš a nemusíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:44

Protože mi na test přijde ještě brzo. A spis si myslím ze to mám ze stresu protože na nej občas dost i trpím a byla jsem kvůli tomu i v nemocnici. A průjem mi už ustupuje. A jinak jsem si žádných příznaků těhotenství zatím nevšimla.

rozand
Závislačka 2880 příspěvků 22.09.18 16:47

A co jako cekas za odppvedi v diskuzi??? :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:48

Chci se jen ujistit ????‍♀️ A poradit jestli to spis není střevní chřipka

lachtanice86
Kelišová 6026 příspěvků 22.09.18 16:59

A proč sis nekoupila pilulku po dřív? A to jestli si nebo nejsi těhotná ti nikdo neřekne. Kdy máš termín ms?

Levixka
Kecalka 286 příspěvků 22.09.18 17:00

Ahojky, no pokud se vam to stalo +- v pulce cyklu, asi bych pro jistotu test udělala, jen abys byla ty sama v klidu. Osobně si myslím,
že to spíš bude ta chřipka, kor když ji mají i jiní členové rodiny :) Pokud se vam to stalo na začátku nebo konci cyklu, tak je malá pravděpodobnost, že bys byla těhotná - ale ne nemožné!! Tak jako tak, podle mě je to chřipka, ale pokud je v tobě červik pochybnosti, tak než se nervovat, udělej si test :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 17:05

Protože u nás měli zavřenou lékárnu. A koupila jsem si pro jistotu EllaOne která působí do 120 hodin a já si ji vzala 60 hodinách na doporučení lekarnice :/ stalo se mi to 3 po skončení ms které mi trvali asi 4 dny a prášek jsem si vzala skoro po 10 dnech.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 22.09.18 17:22

Mas pocit, ze ti vidime do delohy? Mela si sex? Mela. Tak muzes byt tehotna. 50:50. Spokojena?

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 22.09.18 17:52
@Anonymní píše:
Chci se jen ujistit ????‍♀️ A poradit jestli to spis není střevní chřipka

A to jako máme z tvého příspěvku vyvěštit jak ??

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 22.09.18 17:53
@Anonymní píše:
Protože u nás měli zavřenou lékárnu. A koupila jsem si pro jistotu EllaOne která působí do 120 hodin a já si ji vzala 60 hodinách na doporučení lekarnice :/ stalo se mi to 3 po skončení ms které mi trvali asi 4 dny a prášek jsem si vzala skoro po 10 dnech.

Pak můžeš být těhotná.

rozand
Závislačka 2880 příspěvků 22.09.18 18:56

@Verun83 No 50:50 tezko…

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 22.09.18 19:20
@rozand píše:
@Verun83 No 50:50 tezko…

Tak bud ano nebo ne, a to je co jinymi slovy? :roll:

rozand
Závislačka 2880 příspěvků 22.09.18 19:24

@Verun83 To ano je mnohem mene pravdepodobne. Takze to proste neni padesat na padesat. Ze jsou jen 2 mohnosti neznamena, ze maji stejnou pravdepodobnost, preci ;)

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 22.09.18 20:57
@rozand píše:
@Verun83 To ano je mnohem mene pravdepodobne. Takze to proste neni padesat na padesat. Ze jsou jen 2 mohnosti neznamena, ze maji stejnou pravdepodobnost, preci ;)

Hele, nedělej si srandu :) Ještě tady budou chtít snažilky a nebo zoufalky vědět procenta :mrgreen: Jako na 20% těhotná a na 80% střevní chřipka, jo ? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >