Reklama

Střevní chřipka - úplné vyčerpání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aledud
Kecalka 407 příspěvků 24.02.17 18:09
Střevní chřipka - úplné vyčerpání

Jdu na radu, ve středu syn zvracel a nešlo to zastavit nepomohla ani injekce, skončil na kapačce, dnes nás pustili domů. Ale bohužel to chytnul manžel, ale má průjem úplně děsný a je už úplně vysílený, dokonce upadnul a na záchod ho teda vodím. Napadlo mě, že nemá cukr, tak jsem dala colu a slazený černý čaj, trošku lepší netřepe se, ale úplně ko - chlap jak hora. Navíc od ledna drží dietu, tak si myslím, že to tomu „pomohlo“. Dala jsem endiaron. A co teď, dávat po troškách ten čaj? Nebo máte ještě s něčím dobrou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 18:13

Smectu ta pomáhá a jinak čaj a colu po lžičkách a hlavně pomalu

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 24.02.17 18:16

Černý čaj s cukrem a solí, té soli jenom trochu. Černý uhlí k tomu.

reny14
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 24.02.17 18:16

Cerny uhli - pro me zazrak…

reny14
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 24.02.17 18:19

Zastavi mu to prujem a nebude mu tak zle. Ale at bere podle predpisu, myslim ze az 4× denne po 4 tabletach. Jakmile trochu citim ze je mi blbe od zaludku, vzdy beru. Vzdy se mi udela lepe.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 24.02.17 18:21

Manzelovi zabralo jen cerne uhli, ani endiaron ani smecta.Pil studenou colu, jakmile mu bylo lepe tak dietni jidlo

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.02.17 18:26

Černý uhlí

aledud
Kecalka 407 příspěvků 24.02.17 18:37

Tak jo potom dám černé uhlí, teď usnul, doufám, že bude lépe.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 24.02.17 18:41

ČERNÝ UHLÍ A IMODIUM TO ZABERE :-)

Uživatel je onlineJanča209
Kelišová 5824 příspěvků 24.02.17 18:50

@aledud Hlavně zavodňovat a zavodňovat. Takhle mi manžel skončil na kapačkách, už se neudržel ani na nohách.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2969 příspěvků 24.02.17 18:54

Na zavodnění doporučuji koupit iontový nápoj, pomáhá to zavodnit.

smutná máma
Závislačka 4863 příspěvků 67 inzerátů 24.02.17 19:14

@aledud čaj musí být chladný až studený, ale to asi víš

aledud
Kecalka 407 příspěvků 24.02.17 19:19

Jo všechno chladím na balkoně, zatím pořád spí a říkal, že je trošičku lépe, ale nevím jestli mě nechtěl jen uklidnit, řekla jsem mu totiž, že pokud by nemohl na nohy, volám záchranku.

Jedna babička
Závislačka 3398 příspěvků 24.02.17 19:25

@aledud Zkuste mu koupit Kulíška ( v lékárně). Je to rehydratační kúra pro zavodnění a doplnění iontů v organismu. U nás funguje výborně, a to nejen na nás, ale též na našeho pejska, když je fakt zle a hrozí kapačka. Na průjem u nás jedině Imodium.

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 24.02.17 19:33

Mě syn přestal chodit při střevní chřipce zabrala magnézia. Pokud nezvrací a má jen průjem dala bych minerálku. S vodou odchází spousty minerálů které je potřeba doplnit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama