Střevní chřipka - úplné vyčerpání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aledud
Kecalka 423 příspěvků 24.02.17 18:09
Střevní chřipka - úplné vyčerpání

Jdu na radu, ve středu syn zvracel a nešlo to zastavit nepomohla ani injekce, skončil na kapačce, dnes nás pustili domů. Ale bohužel to chytnul manžel, ale má průjem úplně děsný a je už úplně vysílený, dokonce upadnul a na záchod ho teda vodím. Napadlo mě, že nemá cukr, tak jsem dala colu a slazený černý čaj, trošku lepší netřepe se, ale úplně ko - chlap jak hora. Navíc od ledna drží dietu, tak si myslím, že to tomu „pomohlo“. Dala jsem endiaron. A co teď, dávat po troškách ten čaj? Nebo máte ještě s něčím dobrou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13469 příspěvků 24.02.17 18:13

Smectu ta pomáhá a jinak čaj a colu po lžičkách a hlavně pomalu

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 24.02.17 18:16

Černý čaj s cukrem a solí, té soli jenom trochu. Černý uhlí k tomu.

reny14
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 24.02.17 18:16

Cerny uhli - pro me zazrak…

reny14
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 24.02.17 18:19

Zastavi mu to prujem a nebude mu tak zle. Ale at bere podle predpisu, myslim ze az 4× denne po 4 tabletach. Jakmile trochu citim ze je mi blbe od zaludku, vzdy beru. Vzdy se mi udela lepe.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 24.02.17 18:21

Manzelovi zabralo jen cerne uhli, ani endiaron ani smecta.Pil studenou colu, jakmile mu bylo lepe tak dietni jidlo

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.02.17 18:26

Černý uhlí

aledud
Kecalka 423 příspěvků 24.02.17 18:37

Tak jo potom dám černé uhlí, teď usnul, doufám, že bude lépe.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 24.02.17 18:41

ČERNÝ UHLÍ A IMODIUM TO ZABERE :-)

Janča209
Echt Kelišová 7584 příspěvků 24.02.17 18:50

@aledud Hlavně zavodňovat a zavodňovat. Takhle mi manžel skončil na kapačkách, už se neudržel ani na nohách.

Heivka
Závislačka 3482 příspěvků 24.02.17 18:54

Na zavodnění doporučuji koupit iontový nápoj, pomáhá to zavodnit.

smutná máma
Kelišová 5058 příspěvků 57 inzerátů 24.02.17 19:14

@aledud čaj musí být chladný až studený, ale to asi víš

aledud
Kecalka 423 příspěvků 24.02.17 19:19

Jo všechno chladím na balkoně, zatím pořád spí a říkal, že je trošičku lépe, ale nevím jestli mě nechtěl jen uklidnit, řekla jsem mu totiž, že pokud by nemohl na nohy, volám záchranku.

Jedna babička
Závislačka 4223 příspěvků 24.02.17 19:25

@aledud Zkuste mu koupit Kulíška ( v lékárně). Je to rehydratační kúra pro zavodnění a doplnění iontů v organismu. U nás funguje výborně, a to nejen na nás, ale též na našeho pejska, když je fakt zle a hrozí kapačka. Na průjem u nás jedině Imodium.

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 24.02.17 19:33

Mě syn přestal chodit při střevní chřipce zabrala magnézia. Pokud nezvrací a má jen průjem dala bych minerálku. S vodou odchází spousty minerálů které je potřeba doplnit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Největší sportovní průšviháři v Česku: Kokain, alkohol i vážná autonehoda!

Profesionální sportovci, ať už ti čeští, nebo zahraniční, se poslední dobou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >