Střevní viróza bez zvracení a silné bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 16.03.18 15:12
Střevní viroza bez zvracení? Silné bolesti

Ahoj, dcerka má od včera průjem, teploty, ty srážím nurofenem, zrovna teď nemá ale ráno měla 38. Dala jsem ji Hylak Forte ale po záchodě přijde že ji strašně bolí břicho, bolelo ji ve 14:13 pak to přešlo a zas ve 14:57 to na záchodě vůbec nebyla a ted zas křeče. Já nevím jak ji pomoct od bolestí, pláče :(

Takový růběh nijkdy neměla, tak se bojím aby to nebylop něco víc :(
Můžu ji nějak ulevit?

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 16.03.18 15:17
@Mischa69 píše:
Ahoj, dcerka má od včera průjem, teploty, ty srážím nurofenem, zrovna teď nemá ale ráno měla 38. Dala jsem ji Hylak Forte ale po záchodě přijde že ji strašně bolí břicho, bolelo ji ve 14:13 pak to přešlo a zas ve 14:57 to na záchodě vůbec nebyla a ted zas křeče. Já nevím jak ji pomoct od bolestí, pláče :(Takový růběh nijkdy neměla, tak se bojím aby to nebylop něco víc :(
Můžu ji nějak ulevit?

Nevim odkud jste ale co zajit k dr nebo na pohotovost popr na infekční oddělení?

ivašot.
Kelišová 5922 příspěvků 16.03.18 15:18

Kdyby se Ti to opravdu nezdálo, tak jeď na pohotovost. Břicho není dobré podceňovat, aby to třeba nakonec nebyl zánět slepého střeva :think: Jinak samozřejmě při střevní viroze břicho bolí, jde o to, že moc nejde poznat tu míru, zda je to ještě normální.

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 16.03.18 15:27

@novakova.t @ivašot.

Právě že to není vůbec poznat. Včera průjem nebyl vodový a takové bolesti také ne. Museli bysme jedině na pohotovost, dr už není.

Od průjmu ji pomoct můžu ale od bolestí ne.

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 16.03.18 15:40
@Mischa69 píše:
@novakova.t @ivašot.

Právě že to není vůbec poznat. Včera průjem nebyl vodový a takové bolesti také ne. Museli bysme jedině na pohotovost, dr už není.

Od průjmu ji pomoct můžu ale od bolestí ne.

Já bych jela. Nemusí to byt jen viroza ale neco horšího. Tak ze radši směr pohotovost…vikend před Váma…tak ze tam to zkouknou a poradi. Držím palce

pravdaalaska
Povídálka 49 příspěvků 16.03.18 15:42

Šla bych do nemocnice, ať vyloučí slepák… třeba je to virozá, ale bříško bych nepodceňovala…ať máte o víkendu klid! Držím pěsti!

pravdaalaska
Povídálka 49 příspěvků 16.03.18 15:44

Ještě bych zkusila, zda ulevuje od bolesti chlad. Třeba zabalený hrášek na bříško…

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 16.03.18 15:53

Ted ji neboli, vždycky jak začnou křeče, tak minutu nebo dvě a pak to přejde

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 16.03.18 15:56

Tak ted dvě minuty co ji ji hrozně bolelo. Počkám na přítele až přijde domu a puijdeme na pohotovost i kdyby to nic nebylo

hanzbl00
Závislačka 3370 příspěvků 16.03.18 15:59

Tyjo mela bych strach ze slepaku, fakt radsi jet i kdyby zbytecne..drzim palce, at to je jen viróza

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 16.03.18 22:53

@hanzbl00 @pravdaalaska @novakova.t @ivašot.

Tak z pohotovosti jsme přijeli skoro v deset. Dneska tam blázinec, poslalli nás i na sono a a zas zpět a pak na dětskou kliniku. Doktorka z dětského se rozhodovala zda si ji tam nechá či ne, nakonec je doma. Dáváme enterol.

No sono ukázalo zduřené uzliny v břiše díky viroze a také zánět tlustého střeva. Dcerka před víc jak týdnem měla menší virozo, břicho ji bolelo, ale ne tak moc a v intervalech, v pondělí šla teprve do školy a ve středu dvou spolužačkám bolelo a břicho a jedna z nich i zvracela. Je možné že i od nich něco chytla. To jsem byla naštvaná, protože maminky ty holky druhý den pustili do školy.

Zítra ráno na chirurgii kontrola s močí a v pondělí k obvodní na výtěr a rozbor stolice aby zjistli jestli je to jen díky infekci nebo něco víc.

Jsem ráda že jsme jeli, bych nemohla ani spát z nervů.

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 17.03.18 16:09
@Mischa69 píše:
@hanzbl00 @pravdaalaska @novakova.t @ivašot.

Tak z pohotovosti jsme přijeli skoro v deset. Dneska tam blázinec, poslalli nás i na sono a a zas zpět a pak na dětskou kliniku. Doktorka z dětského se rozhodovala zda si ji tam nechá či ne, nakonec je doma. Dáváme enterol.

No sono ukázalo zduřené uzliny v břiše díky viroze a také zánět tlustého střeva. Dcerka před víc jak týdnem měla menší virozo, břicho ji bolelo, ale ne tak moc a v intervalech, v pondělí šla teprve do školy a ve středu dvou spolužačkám bolelo a břicho a jedna z nich i zvracela. Je možné že i od nich něco chytla. To jsem byla naštvaná, protože maminky ty holky druhý den pustili do školy.

Zítra ráno na chirurgii kontrola s močí a v pondělí k obvodní na výtěr a rozbor stolice aby zjistli jestli je to jen díky infekci nebo něco víc.

Jsem ráda že jsme jeli, bych nemohla ani spát z nervů.

Aspoň víte na čem jste

pravdaalaska
Povídálka 49 příspěvků 20.03.18 10:51

@Mischa69 Jsem ráda, že je to pod dohledem. Také nechápu, jak někdo bezohledně pošle dítě druhý den po viroze do kolektivu…je jasné, že může být infekční a určitě není zcela ok. Držte se, ať se ten slepák rozežené! Držím pěsti!

Mischa69
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 21.03.18 15:20
@pravdaalaska
@pravdaalaska píše:
@Mischa69 Jsem ráda, že je to pod dohledem. Také nechápu, jak někdo bezohledně pošle dítě druhý den po viroze do kolektivu…je jasné, že může být infekční a určitě není zcela ok. Držte se, ať se ten slepák rozežené! Držím pěsti!

Děkuji, slepák to nebyl, teď už je jí lépe a i stolice se upravuje. Měla hodně zvětšených uzlinek v bříšku, podezření bylo na mezenteráílní lymfadenitidu a colitis, ale vypadá to že chytla bacil od nich ve škole a s tím že před tím byla 14 dné doma a imunita nebyla ještě ok, tak se to rozvinulo do takové výšky. Poslali nás i na infekční na výtěr (stolice je infekční) a výtěr dělali v sobotu, den po tom co jsme byli na pohotovosti a infekční může být klidně týden, dva.

Úplně se bojím, až zas pujde do školy aby si něco nepřitáhla :?

pravdaalaska
Povídálka 49 příspěvků 22.03.18 10:41

@Mischa69 to věřím, také bych měla obavu, ale věřím, že už to bude ok. Určitě by neuškodily probiotika, pokud nedáváte, raději bych nasadila. Upraví se střevo a zlepší imunita. Bude jaro, bude líp. Už se těšíme… :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama