Střevní viróza, nebo slepák u 4letého?

Anonymní
18.1.20 10:09

Strevni viroza nebo slepak u 4 letého?

Ahoj, jdu se poradit. Můj 4letacek celou středeční noc problinkal (snad 15×) stejně tak půlku čtvrtka, bolelo ho bříško a blinkal fakt hodně. Zvládli jsme to, a od poloviny čtvrtka už dobry. Pátek už bylo dobře, jen si trochu stěží al na bolest bříška, dieta: suché rohlíky a suché brambory, malý byl vesely. Dnes (sobota) ale vstal a plakal, že ho moc bolí bříško, nad pupikem, trošku se davil, ale už neblinkal. Manžel mu, kdyz jsem byla ve sprše, dal nurofen, prý nevěděl, že se to nema, synovi se velmi ulevilo. A teď k otazce: celé to vypadá jako strevni viroza, mně totiž je od dnešní noci taky blbě, zvraceni, prujem, pobiliva břicho (ale nic hrozného, dá se to vydrzet), ale stejně mám obavu, aby to nebyl slepak. Vy co máte zkušenost se slepakem u malých dětí, jak to probíhalo? A vy ostatní- stalo se vám, že už děti byly po viroze ok a pak je ještě rozbolelo bříško?
Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17186
18.1.20 10:10

Už se mi stalo, že se střevní viroza vrátila na chvíli. Asi bych počkala do zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
18.1.20 10:14

Slepak je v pravo dole, ne nad pupikem. To bude viróza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
18.1.20 11:46

To nebude slepak, když ho to bolí nad pupíkem :think: může to být ještě podrážděný žaludek z té virózy. Nám vždycky pomohla probiotika a ještě ty strašně kyselé kapky, jen si teď nemůžu vzpomenout jak se jmenují :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
18.1.20 11:50

Hylak forte :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12836
18.1.20 15:31

Mého syna také trápí při střevních problémech bříško, hodně mu pomáhá teplá vana a teplé obklady na bříško. Je možné, že má žaludeček stále podrážděný, zítra to bude lepší :kytka:

Hezký den, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama