Reklama

Střevní viróza X těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tate
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 17.04.18 09:34
Střevní viróza X těhotenství

Dobry den, maminky.

Jdu na vás s otázkou: vám, komu bylo brzy v těhu špatně, jak se to projevovalo?
Už dva dny je mi zle, bolest na žaludku, nechuť k jídlu, do toho zimnice, slabost, bolest hlavy a horecka37-38.
Všechno jsem našla i jako příznaky tehu, ale zda se mi to brzy, mám týden do menses (TT zatím negativní).
Mám podezření i na špatné jídlo či nějakou střevní virózu.

Co myslíte? Je možné, ze by tělo tak brzy reagovalo na těhotenství?
Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 17.04.18 09:36

@Tate No takhle brzo je opravdu brzo. Spíš příznaky virózy zaměňuješ za těhu. Radím nečíst těhu příznaky a spíš se řídit podle testu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 17.04.18 09:40

Příznaky způsobuje hcg, takže by ho uz test zachytil. Spíše to bude viróza

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 17.04.18 09:56

Týden po ovulaci mě bolel žaludek tak, že jsem musela na pohotovost (tam jsem měla zimnici a zároveň se to střídalo s horkostí), žádná sranda, vzali mi krev a tam mi řekli, že mám vyšší hcg a jsem pravděpodobně těhotná, což mi za týden ukázal test.

Může to být jídlem, virózou nebo těhotenství, nestersuj se a počkej si ještě pár dní na test. :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 17.04.18 10:02

@Tate Považovala bych tyto příznaky spíš za nějakou střevní chřipku, která ovšem těhotenství nevylučuje. Jestli máš nějaké podezření na těhotenství, udělej si test ještě za pár dní a objednej se na gynekologii. Nechutenství a nevolnost jsem pociťovala spíš tak, že jsem měla stále divnou chuť v puse, jako bych kousala kovovou lžičku. A dělalo se mi šoufl při konzumaci některých dříve i oblíbených jídel a nesnášela jsem pachy např. vývarové polévky, vajíček…

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 17.04.18 10:05

@Tiger-lily Tak tu divnou chut jsem mela taky. Ale az po zpozdeni MS. A gynekologii doporucuju az pozdeji, aby uz bylo neco videt, nejlip tak 7 - 8, kdyz uz je srdicko.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7564 příspěvků 17.04.18 10:20

Ja mam ted to samy, jsem 6DPO, bolest svalu, kloubu, prujem a krece v brise.. to podle me nebude příznak tehu :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >