Strhnutí peněz od finančáku bez upozornění

Anonymní
13.12.18 15:21

Strhnutí peněz od finančáku bez upozornění

Dobrý den,
prosím o anonym. Dnes jsem se dívala na svůj účet a finanční úřad mi strhnul cca 1.000,– Kč. Absolutně nevím za co. Bylo u toho číslo EXE…atd…Volala jsem tam hned, ale ten kdo to vydal má prý dovolenou a mám si zkusit zavolat zítra, že snad na tom oddělení někdo bude :roll:
Nemám žádnou půjčku, žádnou pohledávku nezaplacenou…nepřišel mi jediný dopis, prostě nic :think: Jsem normální pracující člověk, X let vdaná, finančně jsme na tom celkem dobře…nevím o ničem kde bych měla dlužit.
Stalo se někomu něco podobného? Můžou prostě jen tak strhnout peníze z mého účtu, aniž by mne kdokoliv informoval?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1329
13.12.18 15:23

Nějaká exekuce, víc se z toho zjistit nedá. Buď je oprávněná, nebo se jedná o omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 15:26

@Petula306
Jak by se ale mohlo stát, že bych o exekuci vůbec nevěděla? Copak nechodí nějaké dopisy? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1231
13.12.18 15:28

Zřejmě jsi zapomněla zaplatit nějakou daň nebo pokutu za parkování např. to ve finále vymáhá finančák. Upozornění ti určo poslali, ale nevyzvedla sis ho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
13.12.18 15:31
@mary.27 píše:
Zřejmě jsi zapomněla zaplatit nějakou daň nebo pokutu za parkování např. to ve finále vymáhá finančák. Upozornění ti určo poslali, ale nevyzvedla sis ho…

Mě pokutu vymáhal celní úřad. Těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.18 15:32

@mary.27 :think: :think: Bydlíme na velmi malém městě, nikdy se mi nestalo že by mi na poště zašantočili dopis. Sousedka na poště pracuje, máme velmi příjemné vztahy :nevim: Za 15 let co zde žijeme, se ani jednou neztratilo oznámení o nevyzvednutém psaní, balíku nebo tak. Poštu máme super, i balíkáře… Proto mi to přijde zvláštní, že o ničem nevím. Budu doufat že je to jen omyl…

• Nahlásit
  • Citovat
70771
13.12.18 16:05

Spis to bude nejaka nezaplacena pokuta, t tomhle financak zrovna moc omyly nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17503
13.12.18 17:08
@mary.27 píše:
Zřejmě jsi zapomněla zaplatit nějakou daň nebo pokutu za parkování např. to ve finále vymáhá finančák. Upozornění ti určo poslali, ale nevyzvedla sis ho…

Nebo to poslali na blbou adresu. Babičce takhle z účtu strhli peníze a info o vyměření pokuty i o exekuci posílali někam do tramtárie. Tenkrát to měla i s odměnou exekutorovi, takže se jí ten úřednický kiks dost nevyplatil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.12.18 09:18
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím o anonym. Dnes jsem se dívala na svůj účet a finanční úřad mi strhnul cca 1.000,– Kč. Absolutně nevím za co. Bylo u toho číslo EXE…atd…Volala jsem tam hned, ale ten kdo to vydal má prý dovolenou a mám si zkusit zavolat zítra, že snad na tom oddělení někdo bude :roll:
Nemám žádnou půjčku, žádnou pohledávku nezaplacenou…nepřišel mi jediný dopis, prostě nic :think: Jsem normální pracující člověk, X let vdaná, finančně jsme na tom celkem dobře…nevím o ničem kde bych měla dlužit.
Stalo se někomu něco podobného? Můžou prostě jen tak strhnout peníze z mého účtu, aniž by mne kdokoliv informoval?

finančák si dělá exekuce sám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.12.18 09:18

což má výhodu, že je to bez poplatku navíc…jinak řečeno exe ti z dluhu 10 je schopen někdy udělat i 30…na FU ne.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.12.18 09:19

může to být nějaká pokuta, třeba nezaplacené popelnice na chalupě, poplatek ze psa…neodhlášení něčeho atd.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
14.12.18 09:19

prostě si tam zavoláš v pondělí…žádnej stres…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6060
16.12.18 09:04
@Bara Simi píše:
může to být nějaká pokuta, třeba nezaplacené popelnice na chalupě, poplatek ze psa…neodhlášení něčeho atd.....

Tohle neřeší FÚ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama