Stříbrné klouboučky - hojení bradavek při kojení, zkušenosti

485
1.5.21 18:52

Stříbrné klouboučky - hojení bradavek při kojení, zkušenosti

Ahoj holky, zjišťuji všemožné informace o kojení, na několika podcastech se doporučovaly stříbrné kloboučky, když nastane problém s bradavkami. Ráda bych si je našla na internetu a pak si je v případě potřeby objednala rychle a nemusela je hledat.

Máte někdo zkušenost? Jaké konkrétně jste měly?

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12782
1.5.21 19:20

Se spravnou technikou kojeni by problem s bradavkami nastat nemel.
Radsi si sezen dobrou laktacni poradkyni, sejdete se uz ted, vse proberte a pripadne ji pak muzes rovnou volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
1.5.21 20:21

@Lucie_Sx Laktační poradkyni jsem si již sehnala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
3.5.21 23:39

Mám od Silverette, používala jsem je kvůli bolestem. Ze začátku to štípalo při nošení, ale šlo to. Hned napoprvé se mi to zdálo lepší, měla jsem vážně radost. Ale po asi dvou dnech se stav hodně zhoršil. Štípalo to tak, že to nešlo vydržet, tak jsem je přestala používat a pozvala si laktační. Ta mi pomohla víc. Říkala, že kloboučkům nevěří, že zapařují bradavky, které by měly větrat, že mají dobrý marketing. :nevim: Momentálně mi leží ve skříňce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.5.21 00:20

Já právě na Silverette naopak nedám dopustit, mne zachránily. Zkusila jsem se jako poslední možnost, než kojení kvůli šíleným bolestem zabalím úplně (LP nepomohla), no a zabraly „zázračně“ od prvního dne. Jizvy se bleskurychle zatáhly, během cca 14 dnů všechno zahojené, používala jsem je pak preventivně ještě pár týdnů. Ono se řekne technika kojení, ale když máte doma hravou piraňu, která si nadevše ráda dumlá, tak je to prostě záhul technika netechnika :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat