Střídání horka, zimy a bulka u podpaží

Anonymní
19.1.21 18:07

Střídání horka, zimy a bulka u podpaží

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli se s tím někdo z vás nesetkal.
Už to budou 2 měsíce co jsem si mezi prsem a podpažím nahmatala bulku. Byla jsem v mammacentru, kde mi udělali ultrazvuk a podle paní dr je vše v pořádku, jen mám zvětšenou lymfatickou uzlinu a zduřelou prsní žlázu.
Dost se mi ulevilo, jenže po měsíci jsem začala cítit tlak v místě bulky a uzlin není to vyloženě bolest, ale není to přijemný…
Zhruba stejně dlouhou dobu mám návaly horka a zimy. Je to šílený fungovat se dvěma maličkýma dětma a do toho ty neustále výkyvy :zed: zítra jdu na krev jestli nemám splašené hormony.
Jen jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás nezažila něco podobného, mám z toho poměrně strach a přemýšlím, že se znovu objednám do mammacentra.

Anonym- zdravotní údaje

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.1.21 18:39
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
19.1.21 18:47

Ahoj, já bych šla určitě na odběr krve. Bála bych se třeba nějakého lymfomu. Jakákoliv bulka na těle se musí prošetřit. Nemusí to být nutně nic s prsem.
Ale já jsem stresar a hodně se hlídám ještě teď co mám dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
19.1.21 19:07

A dělali Ti kompletní vyšetření prsů nebo jen tu bulku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 22:04

@Deneriss právě z toho mám celkem strach, zítra jdu na odběry - hormonální profil

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 22:06

@ElisC ultrazvuk obou prsů k bulce řekla, že to vypadá na zduřelou prsní žlázu fyziologického vzhledu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat