Střídavá péče v novém nouzovém stavu

Anonymní
26.2.21 23:19

Střídavá péče v novém nouzovém stavu

Ahoj, podle nových opatření by prý - Návštěvy příbuzných ani v rámci okresu s bydlištěm podle nařízení vlády nebudou povolené, pokud nejde o zajištění nezbytných potřeb či nutné péče.
Jak to bude se střídavou péčí, která je založena na dohodě rodičů a ne soudem? Může být dítě dál s druhým rodičem mimo okres s bydlištěm?
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68504
26.2.21 23:24

Jo. FERI PÍŠE, ŽE JO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
26.2.21 23:25

Ja myslim, ze to bude ok. Jsem v Anglii a zakazane navstevy tu mame skoro cely rok, ale co se tyce stridave oece, nebo jen navstevni dny u otcu/matek, tak ty povolene jsou. Tak urcite to bude stejny u vas. Vlada chce jen snizit mixovani domacnosti. To je vse. Kdyz jsou deti ve stridavce, tak vlastne vytvorite bublinu mezi sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:29

@Lama Lama A kde to píše?

• Citovat
  • Nahlásit
15016
26.2.21 23:31
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
26.2.21 23:33

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
26.2.21 23:33
@Anonymní píše:
@Lama Lama A kde to píše?

Nevim, nekd jsem brouzdala a narazila na to. Píše, že máš mít rozsudek, pokud ne, tak Vem nějakou dohodu. Nebo prostě napiš na papír přísahám na holj pupek, že máme děti ve střídavě a jedou k otci, který bydlí v horní dolní. KADRNOZKOVA
Když je to fuk. To bude takovej mrdnik… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
26.2.21 23:46

Ted jsem cetla ze to je vyjimka pro vycestovani z okresu, jen mas mit nejaky papir o stridavce, ale uprimne si nedokazu predstavit jak chce 5000vojaku ohlidat celou cr. Myslim ze kontroly budou u turistickych lokalit a u peti nejvetsich mest max.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:49

@Peggy54 Jsem z Prahy a otec dítěte ze středních Čech…

• Citovat
  • Nahlásit
2415
26.2.21 23:52
@Anonymní píše:
@Peggy54 Jsem z Prahy a otec dítěte ze středních Čech…

Mas vyjimku, jen pro sychr mit nejaky ten papir. Jeste jsem cetla, ze pokud chces dat dite k nekomu na hlidani vc prarodicu, ze by tam melo ty 3 tydny zustat. Tim myslim hlidani od dalsi strany, ale mozna by nebylo na skodu se dohodnout s otcem, kde dite bude celou dobu, jde o jeden tyden pokud mate ob

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:57

@Peggy54 Být u jednoho z nás celé tři týdny není v našem případě možné. Ale budeme u sebe vozit dohodu o střídavé péči, co máme.

• Citovat
  • Nahlásit
68504
26.2.21 23:58
@Anonymní píše:
@Peggy54 Jsem z Prahy a otec dítěte ze středních Čech…

Tak tam by se uplne posr.ali, kdyby to chtěl někdo kontrolovat. Dovedes si ty kontroly představit? :lol:
To aby ty lejstra nechal skoro člověk svázat do knihy ne? Faktura za plyn jako doklad o bydlišti, rozsudek, dohoda o péči, zadanka k lékaři, registrační list k praktickému lékaři, čestné rphlaseni, že jedeš nakoupit rohlíky, pracovní smlouvu… Ještě něco mi chybí? :think:

Příspěvek upraven 27.02.21 v 00:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68504
26.2.21 23:59
@Peggy54 píše:
Mas vyjimku, jen pro sychr mit nejaky ten papir. Jeste jsem cetla, ze pokud chces dat dite k nekomu na hlidani vc prarodicu, ze by tam melo ty 3 tydny zustat. Tim myslim hlidani od dalsi strany, ale mozna by nebylo na skodu se dohodnout s otcem, kde dite bude celou dobu, jde o jeden tyden pokud mate ob

A k čemu by to bylo dobré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:59

@Lama Lama No já osobně si to představit vůbec nedokážu… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2415
27.2.21 00:01

@Lama Lama k nicemu, jen si usetrit nervy s predavanim. Kdo vi co jeste vymysli, aby nebyly fronty mezi kraji jak na hranicich pul dne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat