Strie - měly jste je někdo taky hned od začátku?

Anonymní
17.12.19 20:59

Strie-mely jste je nekdo taky hned od zacatku?

Ahoj,
Jsem momentalne v 20tt a asi od 10tt jsem si vsimla, ze se mi zacaly delat strie. Mela jsem je i pred otehotnenim protoze jsem za posledni rok docela pribrala :oops: ale necekala jsem, ze je budu mit az tak viditelne a tolik v polovine tehotenstvi.. Bojim se, jak to bude vypadat za par tydnu :,( mazu se kazdy vecer, mazala jsem i 3× denne ale i presto se mi objevovaly, jakobych nemazala.. Nemate nejake babske rady, tipy, jak alespon zpomalit jejich vznik? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1733
17.12.19 21:13

Nijak. Genetika. S tím nehneš. Je mi to líto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
17.12.19 21:16

Já myslím, že to bohužel moc ovlivnit nejde :oops: já jsem skoro nemazala a neměla jsem strii ani jednu a kamarádka mazala 2× denně a strie měla po celém břiše :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
17.12.19 21:18

Bohužel nicim. Strie vznikaji ve spodních vrstvach kuze, takze svrchu to nezachrani ani svecena voda. Po nejakem case vyblednou a nebudou skoro videt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 21:20

Aach jo :think: skoda :nevim: ale dekuji holky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
118
17.12.19 21:21

Taky mažu ale nepomáhá to. Nemam to tak viditelný ale jsou tam. Jsme zvědavá jak budu vypadat po porodu :( Ale rikalo par lidi ze jim vůbec nepomahalo mazani :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
17.12.19 21:49
@Anonymní píše:
Aach jo :think: skoda :nevim: ale dekuji holky :hug:

Neboj, oni strie časem vyblednou a nebudou takhle vidět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
17.12.19 21:54

Asi to neovlivnis. Ja nemazala vubec nicim. Bricho mi rostlo hodne rychle, protoze jsem hubena a dite melo skoro 4.5 kg. Ale strie vubec.
No, mozna se da doporucit sadlo - rozpousti to trochu kolagen a doporucuje se na jizvy. Kdyz uz nic, tak to neni drahe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat