Strie na zádech u 13letého

Anonymní
7.2.21 11:15

Strie na zádech u 13 letého

Jsem trochu zaskočená tím, jak jsem nedávno zahlédla našeho skoro 13 letého syna se převlékat (puberta už jede, takže už si intimitu dost hlídá ;) ).
Všimla jsem si, že má úplně popraskaná záda 8o Není vůbec tlustý!!! A hlavně ty strie nemá někde na stehnech, nebo bocích, jako to mají lidé, co rychle přiberou a v těchto místech se jim to tělo nejvíc zvětší. On má hromadu strií kolem páteře, v oblasti mezi bedry a lopatkami. Má tam prostě plno fialových trhlin, jako mívají někdy ženy na břiše po porodu.

Vůbec nevím, co si o tom myslet 8o Je to normální? Jednak strie na hubeném dítěti a jednak v místě, kde jsem myslela, že snad nikdy být nemůžou, ani u tlusťochů… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9029
7.2.21 11:29

Asi rychle vyrostl a kůže se nestacila tak rychle roztahnout. Ja jsem měla v pubertě strie na prsou, protože mě rychle vyrostly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14992
7.2.21 11:34

Bohuzel to neni nic neobvykleho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10912
7.2.21 11:35

Synovec v pubertě rychle vyrostl do výšky a záda měl taky samou strii, teď je dospělý a není to prakticky vůbec vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 12:04

Syn je má taky, má záda jako harmonika-vodorovné strie jak se rychle vytáhl do výšky..Paradoxem je, že já jsem několikrát porodila a strie vůbec nemám…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 12:51

Aha, tak díky za uklidnění, ze je to normální.
Já znám akorát svoje strie na břiše po porodech :wink: a vím ze mají silnější lidé popraskanou kůži… ale spis ty boky, stehna, paže… tohle jsem vážně ještě neviděla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1725
7.2.21 13:17

Manzel to ma taky. S vekem to vybledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18508
7.2.21 13:52

Muj 15lety je ma taky, vodorovne. Ja mam 178cm a on uz je vyssi nez ja. Ja pri tom zadne strie nikdy nemela. Ani jako tehotna. No asi je to normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat