Strie po porodu – jaký krém vám pomohl?

1983
29.7.06 14:36

Strie po porodu

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte něco zázračného na strie které zůstanou po porodu. Teda když pominu to vytahaný břicho který mi visí přes jizvu po císaři a které se spraví asi až cvičením. Na to asi nic jinýho než cvičení neexistuje.
Ale na ty strie - máte některá tip na nějaký krém nebo tak?
Fakt jsem na tom teď tak, že bych se nejraději vůbec nesvlíkala :roll:

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
29.7.06 14:42

ahoj, myslím si, že žádný krém zázraky bohužel neudělá :/ strie mám po porodu taky, ale můžu tě potěšit, že se během pár měsíců zatáhly a zesvětlaly, takže te´d normálně chodím ve dvoudílných plavkách a jsou vidět jen hodně zblízka. A i kdyby-je mi to fuk. Holt mám dítě a nejsem modelka. Klidně tak na koupákmchodím i s malým a taky mám na břiše špek:)
Takže hlavu vzhůru, neboj, ona kila půjdou dolů kojením a nevyspáním samy a strie zesvětlají. Ale ej dobré si je mazat i když už jsou těmi přípravky. Já měla olej od Weledy.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
29.7.06 14:44

Jedině pomůže zamazat zrcadlo :idea: nebo rozbít :wink: .

Ne, vážně: většině lidí zblednou cca do roka po porodu a jsou méně výrazné, jak se břicho stáhne - mi už je musí člověk hledat, aby našel (když mám depku, vidím je dobře :D ). Mazat je prý dobré vcelku čímkoli, břicho i jizvu, jde ale spíš o elasticitu kůže, strie stejně úplně nezmizí, a ten „poločas zesvětlení“ je individuální bez ohledu na mazání, speciál krém to nevyřeší. Dokud nemůžeš cvičit, snaž se chodit rovně a břicho zatahovat a moc nevysedávat - už to má viditelný efekt na břicho.

Jsem tě nepotěšila, co..? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
29.7.06 15:02

Nekoukej se na břicho …
U mě byla magická hranice půl roku po porodu, strie zbělaly a stáhly se, při bližším pohledu jsem měla jakoby vrásčitou kůži. Jen při opalování se mi chovaly jako klasické jizvy - byly světlejší. Mazala jsem lékárenským olivovým olejem. Při druhém těhotenství se roztáhly a zfialověly :evil: , nicméně doufám, že mi zase „zmizí“.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
29.7.06 15:53

ahoj, ja mam taky jizvu po cisari, trochu spek na brise a strie :), ale jak pisou holky po case trochu zesvetlaji a nejsou skoro vubec videt. Ja mam teda videt jen ty u pupiku, tam mi to popraskalo hoodne. Ten krem bych ale taky brala :wink:
R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
29.7.06 17:04

Ahoj, taky mám strie po porodu a taky mě časem zesvětlaly. Na strie bohužel asi nic není. Na břicho jsem se snažila a snažím cvičit. Koupila jsem si kruh na cvičení a každý den jím kroužím a funguje to sice uplně ploché břicho jako před porodem nemám ale ujde to.
Rebeka

""http://lilypie.com/pic/060729/y7A8.jpg":http://lilypie.com/…729/y7A8.jpghttp://b2.lilypie.com/DQ4Kp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
29.7.06 18:52

Já je mám teda vidět pořád dost jsou i široký :?
A zbavit se jich nelze, leda snad investovat hodně peněz do laseru, ten co hojí jakékoli jizvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
29.7.06 20:32

No, nepotěšily jste mě … :lol:

Popravdě víc než ty strie i když jsou děsné mě štve ten pupek :roll: Vím že to je totální malichernost, ale stejně. Jsem jen ženská a manžel je štíhlý jak proutek. Připadám si vedle něj jako slonice :oops: :roll: :lol: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
29.7.06 20:36

Evewolf - necelé čtyři týdny po porodu… :roll: Navíc CŘ… mamko, to jsou šestinedělní hormony :D Neboj, to se fakt srovná: snaž se chodit rovně a zatahovat břicho, pak postupně začít zlehounka posilovat šikmé břišní svaly a tak kolem půl roku po porodu, až budou ty šikmé OK, ty přímé (pořadí je důležité, aby se ti břicho správně zatáhlo a nezůstaly ti rozestoupené břišní svaly).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.7.06 20:37

EWE

strie by se nemeli opalovat alespon 2 roky!!!!
Pokud se opalujou, jsou videt, neopalene zesvetlaji a pak uz opalovani nevadi.......

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babule
29.7.06 20:49

Evewolf - vykrm manžela a bude! Ale on bude asi ten typ, co nepřibere ani po půlce krávy.
Strie, jizva po císaři, celulitida na zadku a stehnech, povadlé poprsí po 2,5 letech kojení, 40-cítka na krku - téměř vražedná kombinace a nárok na bezplatnou kompletní rekonstrukci. Tak co holky, je Vám líp???? Babule :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama