Strie po porodu, jak na ně?

10325
2.4.17 12:06

Strie po porodu, jak na ně?

Zdravím,
potřebuju aspoň trochu poradit. Před otěhotněním jsem měla 50kg a v těhotenství jsem přibrala 17 kg, takže si asi dovedete představit, jak jsem celá popraskaná od strií, dokonce i na lýtkách :cert: Mazala jsem se, ale bohužel jsem přibrala hodně a kůže se natáhla na maximum. Nemáte tipy na nějakou mastičku, klidně i dražší, která je aspoň trochu zmírní-zacelí? Vím, že nezmizí úplně, ale aspoň trochu dopomoct, aby nebyly tak moc vidět. Jsem z toho lehce na nervy, jelikož se sama sobě hnusím :zed: Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
2.4.17 12:09

Kamarádka mi říkala a i by dala ruku do ohně za to, že skvěle pomáhá ricinový olej :) Ve zdravých výživách snadno ke koupi ;) Nemám odzkoušeno, jelikož jsem opět těhotná :D Ale po porodu to s ním zkusím a to by to byl čert, abyh je nějak „neoslabila“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24412
2.4.17 12:11

Spíš začít šetřit na laser.
Jinak - není to nějak „tvoje vina“, že jsi se třeba měla méně cpát a méně přibrat.
Vážím asi jako ty, u obou těh. jsem nabrala cca jako ty a mám asi tři pidi strie pod pupíkem. Tohle bude spíš o genetice a „kvalitě“ kůže. Mazala jsem se, ale obyč tělovým mlékem a u druhého jen tak občas, aby se neřeklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
2.4.17 12:11

@Ketris
Strie bohužel žádný masticky nespraví. Casem vyblednou. Hlavně teď žádný solarko apod, sice by nebyly tak vidět, ale kůže je porušená, mohla bys je mít ve finále i fialový.
Já teda z 51 přibrala na 67 kilo, nemam jedinou strii, chodila jsem spat tluste namazana indulonou. Ale prý jsou to spíše geny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12043
2.4.17 12:26

Kuze pry praska zevnitr. Je to genetika. Ja mam uplne stejne strie a ve stejnych mistech jako ma moje mamka. Neudelas nic. Uvazuju o laseru. Slibili, ze to vyzkousi na kousku kuze a pak podle toho jak bude kuze reagovat. Protoze ne na kazdou kuzi to funguje.

Edit. Mazala jsem se bi-oilem, beznymi kremy a telovym maslem vrstvama a stejne. Vetsina kamaradek nema ani jednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
2.4.17 12:31

Obávám se, že mastičky a oleje nám moc nepomůžou. I když já zkouším kokosový, ale za měsíc se na to vykašlu, protože zjistím že je to marný :D takže asi jedine laser

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
2.4.17 12:47

Já se šíleně bála genetiky. Mamce popraskalo celé břicho a já naštěstí nic… Mazala jsem se vším co mi přišlo pod ruku :)

PS. Taky jsem slyšela o ricinovem oleji.. Ale nemám zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
2.4.17 13:43

No tak bohuzel ty uz nikdy nezmizi :( ale vyblednou :) staci v lete i jenom slunicko ;) to pomaha myslim nejlip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
2.4.17 14:20

Ahoj, pokud ti nevadí dražší kosmetika, doporučuju jednoznačně Trilastin, podle mě je to jediné, co pomáhá. Naopak nedoporučuju Bi-oil - ten mně nebyl vůbec k ničemu. Kdybys přece jen chtěla něco levnějšího, pak je skvělý nimbový olej - má ale nevýhodu, že opravdu strašně, strašně smrdí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10325
2.4.17 17:47

@sanyaa O Trilastinu právě uvažuju, tak uvidím :andel: No mně by ten smrad nevadil, hlavně, když to nějak zabere! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
2.4.17 19:02

No je to takovej sladkej zápach, trošku mrtvolnej :? Třeba manžel opravdu nesnesl, abych tím byla namazaná, když jsme byli ve stejné místnosti, takže proto jsem ten olej přestala používat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
5.4.17 15:41

Já přibrala „jen“ 6kg a vypadám jak po útoku tygra. Prostě břicho narostlo rychle, kůže se nestačila přispůsobit a žádné mazání nepomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama