Strie v 17 letech

Anonymní
22.5.21 16:48

strie v 17 letech

Ahoj, je mi 17 a během korony jsem celkem přibrala, dřív jsem měla dost velkou podváhu a ted nejsem nejhubenější, ale aspon mám pravidelně menstruaci a tak, ale i tak bych chtěla trochu zhubnout, ale to je ted vedlejší.. Udělaly se mi celkem logicky na stehnech a zadku strie, nevadí mi nějak moc, ale ráda bych se jich zbavila.. Nemáte někdo nějaké rady? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
516
22.5.21 16:51

Mám taky na bocích strie z puberty, lehce časem vyblednou, ale nezbavíš se jich. Kašli na to, když budeš cvičit a budeš mít postavičku jako lusk, nikdo si strií opravdu nebude všímat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10651
22.5.21 17:10

Strii se nikdy nezbavis, jsou to jizvy. Akorat casem budou uz jen blede :)
A neres nejake strie, je to uplne normalni! Taky jich nekolik mam a neresim to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
22.5.21 17:58

Toho se nezbavíš, musíš jen čekat, časem vyblednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15915
22.5.21 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 17 a během korony jsem celkem přibrala, dřív jsem měla dost velkou podváhu a ted nejsem nejhubenější, ale aspon mám pravidelně menstruaci a tak, ale i tak bych chtěla trochu zhubnout, ale to je ted vedlejší.. Udělaly se mi celkem logicky na stehnech a zadku strie, nevadí mi nějak moc, ale ráda bych se jich zbavila.. Nemáte někdo nějaké rady? Děkuji :srdce:

Nauc se je mit rada :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
22.5.21 22:09

S tou radou naučit se je mít ráda se přidávám. :-) Já mám celé břicho se striemi, které mi zůstaly po těhotenství. Nevadí mi to. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat