Strie, solarium 3 měsíce po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anake
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 29.01.17 15:55
Strie,solarium 3m.po porodu

Ahoj, mate nektera strie viz.ma fotka a chodite do solarka?
Jsem 3,5m.od porodu a takto jsem dopadla…
Zajimaji me konkrétní zkusenosti (vyblednou, ztmavnou?…).Kdy jste zacaly chodit…
Diky moc

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 29.01.17 17:12

Kůži máš čerstvě popraskanou a ještě to dorazíš solárkem. Zničíš si ji definitivně. Kůže si pamatuje, neodpouští.

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 29.01.17 17:33

Přesně tak…nech kůži odpočinout po dlouhém namáhání, promazávej stále.. Bohužel, strie zůstanou, lety trochu vylednou, nebudou tak růžové, ale zbavit se jich nelze.

anake
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 30.01.17 19:07

Dekuju za vaše reakce :)
Vyčkam.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 31.01.17 11:28

Pro příklad, já byla v solárku poprvé cca 2 roky po porodu a strie po opálení „vylezou“ na povrch dost. :) takže nevím zda čas pomůže :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >