Strie, solarium 3 měsíce po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anake
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 29.01.17 15:55
Strie,solarium 3m.po porodu

Ahoj, mate nektera strie viz.ma fotka a chodite do solarka?
Jsem 3,5m.od porodu a takto jsem dopadla…
Zajimaji me konkrétní zkusenosti (vyblednou, ztmavnou?…).Kdy jste zacaly chodit…
Diky moc

Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29512 příspěvků 29.01.17 17:12

Kůži máš čerstvě popraskanou a ještě to dorazíš solárkem. Zničíš si ji definitivně. Kůže si pamatuje, neodpouští.

pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 29.01.17 17:33

Přesně tak…nech kůži odpočinout po dlouhém namáhání, promazávej stále.. Bohužel, strie zůstanou, lety trochu vylednou, nebudou tak růžové, ale zbavit se jich nelze.

anake
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 30.01.17 19:07

Dekuju za vaše reakce :)
Vyčkam.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 31.01.17 11:28

Pro příklad, já byla v solárku poprvé cca 2 roky po porodu a strie po opálení „vylezou“ na povrch dost. :) takže nevím zda čas pomůže :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >