Stříhání 1,5lete holčicky - jak jste strihaly, střih?

31.10.19 14:17

Stříhání 1,5lete holčicky - jak jste strihaly, střih?

Ahoj,
Rozhodla jsem se, že necham ostříhat svou 1,5letou dcerku. Má vcelku dlouhé vlasy, promi ji nechat nechci - vlásky má teda seple spojkou na stranu.
Jak jste strihaly své děti? Myslím tím spíš jaký střih zvolit?

Děkuji za rady ohledně stříhání a za případně Vaše zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10830
31.10.19 14:18
@Betty2108 píše:
Ahoj,
Rozhodla jsem se, že necham ostříhat svou 1,5letou dcerku. Má vcelku dlouhé vlasy, promi ji nechat nechci - vlásky má teda seple spojkou na stranu.
Jak jste strihaly své děti? Myslím tím spíš jaký střih zvolit?Děkuji za rady ohledně stříhání a za případně Vaše zkušenosti

Nestříhám, 4,5 leta má vlasy do půl zad a chce po zadek, 2,5lete vlasy nerostou, má stále kratučký, takový hříbeček :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 14:23

@chs.jasmin mě pravě všichni nahrání s tím ať jí už odtříhám, mě se pravě nechce ji moc strihat, maximálně jen sestříhat ofinu, aby jí nepadala do oči :) děsím se jen aby mi j jdnou babička či tchyně nedovedli odtrihanou, by mě pak trefilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 14:26

@Betty2108 Proč stříhat, vždyť dneska mají všechny holčičky dlouhé vlasy, zastrihuji se maximálně konečky, což u vás asi není zatím potřeba.. Babička a tchyně ať ostrihaji sebe, když po tom tak touzi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
31.10.19 14:29

@Betty2108 dcera má jemné vlasy. V 16 měsících jsem ji vzala strojkem na 2 cm, ve 2 letech na krátko, cca 4cm. Teď ty vlasy vypadají hustší, protože se srovnala délka vlasů s podrosty.
Dál uvidím, jak ji to poroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6081
31.10.19 14:32

@Betty2108
Nestriham, odmala ji nechávám růst především ofinu tak abych ji mohla sepnout/splést společně s vlasy vzadu. Ofiny se mi nelíbí, pořád to někde překáží, Pada do očí, ted sponky a za chvíli to taky bude mít dlouhé tak že ji z toho uděláš culik se všemi vlasy společně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6981
31.10.19 14:32

@Betty2108 jenom bych srovnala delku a ofinu tak, aby ji nelezla do oci. Takove delsi mikado. Zvlast s tim kabatkem to bude vypadat sik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
31.10.19 14:39
@Betty2108 píše:
@chs.jasmin mě pravě všichni nahrání s tím ať jí už odtříhám, mě se pravě nechce ji moc strihat, maximálně jen sestříhat ofinu, aby jí nepadala do oči :) děsím se jen aby mi j jdnou babička či tchyně nedovedli odtrihanou, by mě pak trefilo :roll:

Já ofinu ostříhala jednou, okolo 18m a byla to chyba, trhala hlavou, odhrnovala si ji a tak jsem ji nechala dorůst. Ted dám vlasy do culíku, spletu do copu apod a je to.

Neboj, to si nedovolí, že by ji dovedly ostříhanou :-) dvojnásob, kdyby to mělo být její první stříhání :mrgreen: na Ježíška bych koupila nějaké pěkně sponky a gumičky a vlásky už sepínala, než dorostou do stejné délky.

Má krásné vlásky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6229
31.10.19 14:45

Nestříhala bych, dceři taky nebudu. Nikdy mámě nezapomenu, že jsem celé dětství vypadala jako kluk, toužila jsem po dlouhých vlasech a pokaždé mi nechala ostříhat,, bobíka", jak tomu sama říkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3731
31.10.19 14:48

Nestrihla bych, ma krasne vlasky. Moje 5 leta ma vlasy do pul zad a chce az na zem :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 14:57
@Betty2108 píše:
@chs.jasmin mě pravě všichni nahrání s tím ať jí už odtříhám, mě se pravě nechce ji moc strihat, maximálně jen sestříhat ofinu, aby jí nepadala do oči :) děsím se jen aby mi j jdnou babička či tchyně nedovedli odtrihanou, by mě pak trefilo :roll:
:lol: máma mojí holce ostrihala ofinu když jí byly asi 2 roky… No pořádně jsem jí vynadala, ona má kudrnatý vlasy, vzala jí to mokrý, takže když to uschlo, byly vlasy o pulku kratší… Trvalo rok, než jí to dorostlo do culiku…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
31.10.19 15:02

U vaší holčičky mi ani nepřijde nutné stříhat. Já jsem dceru asi v roce a třičtvrtě ostříhala na mikádo a to tak nějak udržujeme, i když čím dál delší. Jí ale rostou vlasy hlavně vzadu, vepředu je to celkem bída, tak prostě zarovnavam :) Ofinu jsem ji nechala dorůst, tu jsem ji strihala snad jednou kolem roka. Jinak jedeme hlavně ve sponeckach a v culicku, budou jí 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
31.10.19 15:06

Dvouleté dcerce stříháme ofinu a udržujeme délku vlásků max na ramena. Díky stříhání se jí přestali cuchat a zesílily. Nepřekáží jí při činnostech ani, když nemá culíčky nebo sponečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
31.10.19 15:07
@Aduš8 píše:
Nestříhala bych, dceři taky nebudu. Nikdy mámě nezapomenu, že jsem celé dětství vypadala jako kluk, toužila jsem po dlouhých vlasech a pokaždé mi nechala ostříhat,, bobíka", jak tomu sama říkala.
:hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13158
31.10.19 15:08

Princeznicka blondata.

Samozrejme mi do toho nic neni, ale proc ji chces strihat? Moje dcerka ma/mela taky dlouhe vlasky, ja ji gumickou sepnula ofinu do fontanky na vrcholu hlavy, vzadu jsem ji to nechala padat na ramena. Moje dcera ma ale kudrnate vlasky, takze vdazu se ji to tocilo do prstynku.

Ted na skoro 3 letech je ma bezmala do pasu (kdyz je ma mokre a narovnaji se kudrlinky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama