Stříháte si vlasy strojkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mensy
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 17:19
Stříháte si vlasy strojkem?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu nějaká žena, slečna :),která si stříhá vlasy strojkem. Vím, že většinou to jsou jenom pánské účesy, ale dneska jsem si řekla, že bych to zkusila. Já sama mám krátké vlasy ale stříhané nůžkami, tak bych si je zkusila ostříhat strojkem na vlasy ale nechci zase vypadat, jak chlap :mrgreen:.Pokud tu někdo takový je, na kolik mm stříháte? samozřejmě dohola nechci :) :)

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 22.01.17 17:21
@Mensy píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu nějaká žena, slečna :),která si stříhá vlasy strojkem. Vím, že většinou to jsou jenom pánské účesy, ale dneska jsem si řekla, že bych to zkusila. Já sama mám krátké vlasy ale stříhané nůžkami, tak bych si je zkusila ostříhat strojkem na vlasy ale nechci zase vypadat, jak chlap :mrgreen:.Pokud tu někdo takový je, na kolik mm stříháte? samozřejmě dohola nechci :) :)

Doufám, že to není troufalé, ale vy jste na ženy? :mavam: :kytka:

Mensy
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 17:24

@Dojcanis tak to rozhodně nejsem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,ale je málo času na to abych pořád navštěvovala kadeřníka o tom to je…Erbová to podle mě má taky strojkem a někde ji to sluší.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 17:35

Hele se strojkem to umím, ale sama sobě bych si netroufla :D Ani se zrcadlem bych si tam neviděla (krátký sestřih teda naštěstí nechci) nejméně pracné jsou dlouhé vlasy s rozumným prostříháním, krátký se musí pořád obnovovat. Partnera stříhám co dva týdny, protože jak to přeroste, tak to jde u krátkého sestřihu hrozně vidět.

mgdln
Závislačka 4560 příspěvků 22.01.17 17:51
@Mensy píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu nějaká žena, slečna :),která si stříhá vlasy strojkem. Vím, že většinou to jsou jenom pánské účesy, ale dneska jsem si řekla, že bych to zkusila. Já sama mám krátké vlasy ale stříhané nůžkami, tak bych si je zkusila ostříhat strojkem na vlasy ale nechci zase vypadat, jak chlap :mrgreen:.Pokud tu někdo takový je, na kolik mm stříháte? samozřejmě dohola nechci :) :)

Když jsem měla období krátkých vlasů, vzala jsem to strojkem na 0,5 cm a ani tak jsem jako chlap nevypadala ani náhodou - holohlavá či nakrátko střižená žena je stále žena. A některým to sluší víc jak dlouhé vlasy :nevim: Nejsem ani skinhedka ani lesba, jen to bylo super pod paruku a na cestování.

iziwolvie
Kecalka 385 příspěvků 22.01.17 17:58

@Mensy Já se stříhám strojkem. Teda sama ne, stříhá mě manžel. :-) Většinou na těch 21mm. Ale bylo i období ( hlavně v létě ), kdy jsem to měla ostříhané na půl centimetru. :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16381 příspěvků 22.01.17 18:07

@Mensy Když jsem mívala krátké vlasy, tak mi to kadeřnice okolo uší a za krkem brala strojkem - a vypadalo to hezky. Ale sama bych to teda nezvládla. Účes ala Vladka Erbová se mi moc nelíbí, je to takové neženské. Resp je třeba to pak vypilovat něčím výrazně ženským - jemným obličejem, líčením, elegantním oblečením…

vjerunqa
Závislačka 3129 příspěvků 22.01.17 18:27

Nosím vyholenou cca čtvrtinu hlavy, a ač zkušenosti se strojkem mám, sama se sebou chodím ke kadeřnici. Chci, aby to bylo precizní, čehož bych sama nedocílila :)

Annav7
Stálice 81 příspěvků 24.01.17 14:07

I krátké vlasy potřebují střih, tudíž podle mého pokud si to sama vezmete strojkem tak jako chlap vypadat budete :)

dlaskacka
Nováček 1 příspěvek 21.03.17 21:00

Ahoj také sem dlouhé vlasy dala pryč a nechala se stříhat od svého manžela strojkem bere mně na 9 mm a já jeho na 3 mm a musím říct první týden nemohla sem si na to zvyknout že nemám vlasy ale ted každých 14 dní se nechávám stříhat jakmile to přerůstá a začne trčet už chci ostříhat je to velká uleva. :potlesk: :) :mavam:

Annav7
Stálice 81 příspěvků 19.05.17 11:17

To je asi to jediné, že to na léto musí být strašná úleva a musí to být příjemné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >