Střípky z našeho života

Šetříme

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kornelije
Echt Kelišová 9443 příspěvků 1.1.21 23:33
Střípky z našeho života

Reakce:
kornelije
Echt Kelišová 9443 příspěvků 1.1.21 23:34
1.1.2021 PÁTEK

První den letošního roku stál opravdu za to :?.. hned ráno se mi podařilo rozbít láhev s rybízovou šťávou.. domácí hustou šťávou.. :cert: nešikovně jsem vracela kýbl na brambory zpátky do spíže a bylo vymalováno.. hmm, manžel malovat bude hned zítra a samozřejmě je z toho úkolů velice nadšený.. šťáva se vpila do stěny tak jsem zvědavá jestli půjde přemalovat..
Já místo odpočinku jsem litala z hadrem a uklízela tu spoušť.. jako naschvál jsem měla na zemi nachystané do kontejneru prázdné lahve, plasty, papíry.. myslela jsem že mě trefí šlak..

Snídaně u nás dneska nebyla, všichni vstávali docela pozdě..na oběd čočková polévka se zeleninou a uzeným, pečená vepřová plec (mrkev, cibule, slanina, klobása) bramborová kaše, zelný salát..

Odpoledne procházka, původní plán byl opéct si v lese špekáčky ale byla šílená zima, foukalo…
K večeři se snědl vrstvený salát ze včerejška, obložená mísa, avokadova pomazánka kterou přinesla dcera..
Na zítra zůstala čočková polévka, maso, akorát dodělám opékané brambory nebo rýží a ještě mám půl hlávky zelí ze kterého udělám salát..k snídani uvařím puding, koupila jsem nedávno ten meruňkový z Penny jak tady byl zmiňovaný, jsem zvědavá jak bude chutnat..
K večeři ještě nevím.. :think:

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny